Dil yarasına ne iyi gelir?

belirli aralıklarla dilimde baloncuk şeklinde yaralar çıkıyor..böğürtlen suyu falan denedim ise yaramadı sizce ne iyi gelir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• beyazmı yaralar

• evet

• Öncekileri Göster
    • tamam cok tsk ederim =)

• Rica ederim geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 13

• Dediğimi yap en fazla 2 gün..Ben 2 hafta çektim..puding ve çorbayla beslendim o dereceydi..yatarken 1 çay bardağı sirkeyi gargara yap dök..

• Bi doktor iyi gelir.

• b ya da c vitamini eksikliği,

• karadut pekmezi iyi gelir diye biliyorm

• karadut

• Kenacort A. Eczaneye gidiyorsun istiyorsun 4 TL verip gidiyorsun. Akşam yatmadan önce yaranın üzerine parmak ucu kadar sürüyorsun (yaydırmaya çalışma parçalanıp dökülüyor) Uyuyup uyandığında herşey eski haline dönmüş oluyor. Sihir gibi :|

• günde 3defa gargara yapabilirsin piraldyne solüsyon alıp sürebilirsin b vitaminide kullanabilirsin doktora gidene kadar

• bazı vitamin veya mineral eksikliğinden oluyordur. Ama seninki belli aralıklarla tekrarlıyor diyorsun. Behçet hastası olabilirsin bir doktora görün. Yoksa geçirecek yöntem çok.

• tuzlu suyla gargara

• Limon ve tuz diye biliyorum ama yanlış olmasın.

• Ellerini, yediğin sebzeleri falan yıkamadan ağzına götürüyorsan yaralar bu yüzden oluşuyor olabilir.İsmini bilmiyorum ama damak ve dudak içi yaraları için spray var. Eczane yardımcı olabilir kolaylıkla. Ellerini sık sık yıka.

• Acı ye..

• Ne desem yalan :/

Kızlar Ne Diyor 9

• Muhtemelen aft çıkıyor dilinde, vücut direnci düştüğü zaman çıkan ağız yaralarıdır. Doktora görün vitamin ilacı kullanman gerekebilir.

• C vitamini eksikliğinden oluyor diye biliyorum. C vitamini al.

• annemde olmuştu neler denedik geçmedi taaki pekmezi deneyene kadar üzüm pekmezini dilinin üzerine sürüyosun mucize bişekilde iyileşiyor

• Ege güzeli arkadaşlık isteğimi neden kabul etmiyorsun.

• sen gibi sırada bekleyen nerdeyse 90 istek var bakmıyorum bile

• kız olmanın avantajı işte, hayır kabul etmeyeceksen etme de bir tane bir soruya cevap yazmıştım. Ondan mı etkilendin yoksa? soruyu soran gizli kız olduğu için haklı gibi göstermeye başladı kendini bende seslenmedim sonra.

• benim bildiğim dil yaraları vitamin eksikliğinden kaynaklanan bir rahatsızlık.neden bir doktora gitmiyorsun.

• tuz bas

• orhan gencebay dil yarası iyi gelir

• nöbet şekeri,karadut,alkol.alkol temizler sanırım.

• Aftı diyorsun herhalde. Ne yaparsan yap o en az 1 hafta dilinde kalıyor. Ama acısını hissetmemk için eczaneden aft için krem isteyebilirsin.

• doktora git

Yükleniyor...