Hamam otu yağı işe yarıyor mu?

şu hamam otu yağını deneyen var mı gerçekten yok ediyo mu tüyleri ve de zararı var mıdır? Hamam otu yağı işe yarıyor mu?

En İyi Kız Görüşü

• Yağını bilmiyorum ama tozunu biliyorum. Toz halinde olanı suyla karıştırıp tüyleri almakta kullanıyorsunuz tabi ki kökünden almıyor jilet gibi yani en geç bir hafta içinde yeniden çıkıyor. Benim babam kullanıyor koltuk altları için. Tüy dökücü krem koltuk altını tahriş ediyor jiletle de beceremiyordu hamam otu tozundan memnun kaldı bu anlamda.

Yağını bilmeme rağmen açıkcası özellikle de beş kullanımda böyle bir mucize yaratacağına inanma derim imkansız ötesi bir şey. Bir maddenin içinde ne olursa olsun hele de bitkiselse lazer ışınlarından daha güçlü bir şey olamaz. Kaldı ki bugün lazer teknolojisiyle bile tamamen kurtulmak mümkün olmuyor bir süre sonra yeniden tüylenen pek çok hasta oluyor. İnsanın kıl yapısı DNA yapısı demek hiç bir bitkisel karışım bunu yok edecek güçte olamaz hele ki 5 kullanımda falan imkansız. link burada kullananlar var fikirlerini yazmışlar yada senin gibi kullanmayı düşünenler falan şöyle bir göz at istersen hiç ben göremedim 5 kullanımda tüy sorunum ortadan tamamen kalktı olan. Belki senin gözüne çarpar ama ben ısrarla diyorum malesef sadece sir ağda azaltıp seyrekleştiriyor ve malesef sadece lazer epilasyon kalıcı çözüm.

• Alırken kolaylık sağlasa yeter yoksa ona bende inanmıyorum tamamen bitiremez.

• Alırken kolaylık sağlaması için şu dişçilerin kullandığı sprey uyuşturucu ideal sanırım. %100 uyuşma sağlıyor onlar. Emla kremin içeriğine baktım şimdi o çok fazla etki etmez acıyı azaltır ama tamamen hissetmeme durumu malesef olmaz. :/