Akşam yemek yemeyerek 3 günde 1 kilo verdim:)

diyette değilim ama 3 gündür akşam yemeyi kestim 1 kilo verdim:)) akşamları yemeyerek düzenli kilo verebilirmiyim acaba? yani 3 akşam daha yemesem yine 1 kilo verebilirmiyim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence 3 öğünde yediğin yemeği azalt.Yemeği bırakarak kilo vermek sağlıksız.Hem nereye kadar yemeyeceksin.Ama o şekilde verirsin yine.

Erkekler Ne Diyor 8

• bence hiçç yemek yeme :D bence şöyle birşey yapmalısın mesela günde 3 öğün yemek ye ama ölçülü ye benim yengem öyle yaptı bayagı çok kilo vermişti

• yağdan yaktığını zannedıyorsun fakat yanılıyorsun . . diyeti bırakınca iki katını alıcaksın

• bence öğlende yemememeyi dene belki ikiye katlanır :)

• aç yatamam helal olsun

• yemek yemeden kilo vermek hiç sağlıklı değil..her zaman böyle devam edemezsin ki yemeye başladığında verdiğin kilolarıda geri alırsın

• gündüz herseyi yiyorum sadece aksamdan bahsettim saat 7-8den sonra...

• akşam kendini aç bırakmıyosan tamam yani gündüz yediklerin akşam sana aç hissettirmiyosa bişey diyemem ama yinede dikkat et

• fazla yaşamazsın..

• Bir ara konu açmıştı birisi akşamları yemek yememeye karar verdim diye o sen misin ?

• hayir:)

• Ozaman yememeye devam :)

• Akşam yemek yemeyerek hergün düzenli biçimde zafiyete yaklaşabilirsin...

Kızlar Ne Diyor 8

• Hadı ya kaçtan sonra yemedın bana da soyle :(

• Onun yerıne aksamları spor yap daha hızlı kılo verırsın :)

• annemin bir yakınıda öyle yapmıştı akşamları sadece dondurma yiyiyordu kısa sürede kilo verdi.

• senin sadece şişkinligin gitmiş o şekilde veremezsin ama gündüzde az yesen olabilir.

• kahvaltını sağlam ettin mi 1 gün acıkmazsın :) kahvaltı günün en önemli öğünüdür ve sabah yenilenleri vücut hızla eritir metabolizma dinlenmiş olduğu için akşam yağsız yoğurt yersen daha da etkili olur ve gün içinde karpuz ye toksinleri atar vücudundan ve daha rahat kilo verirsin ;)

• bende akşam yemiyorum akşam yemeğini 4 gibi falan yesen sorun kalmaz şimdilik böle devam et istediğin kiloya gelince durusun

• sadece akşam mı yoksa gündüzde kıstın mı ?

• gündüz normal yiyorum istedigimi

• Bu demek oluyorki 30 günde 10 kilo...300 günde 100 kilo ve sen tarih olacaksın :D

Yükleniyor...