• Sor
  • Bence

Uçuk nasıl geçer, ne iyi gelir?

Sabah bir uyandım dudağımda bir uçuk :( ne iyi gelir napmalıyım? yarına kadar görüntü nasıl hafifler?

Güncellemeler:
Bepanthen iyi gelir mi?

En İyi Görüş

• Uçuk çıkacağını anladığın anda, önce batticon gibi bir antiseptik sür. Daha sonra orayı temiz bir pamuk ve steril bir su ile temizle. Varsa ve bulabiliyorsan çinko bazlı bir uçuk kremi sür. Yoksa hemen üstüne ruj sür. Biz erkekler ruj konusunda şanssızız ama sizde böyle bir artı var. Ruj gerçekten iyi gelir. Uçuk çıkmaması için neler yapmalısın?Herpes virüsü ölmez kolay kolay bir ömür seninle kalır. Uçuk çıkmadığında o uykudadır. İmmün sistemin zayıfladığı anda ortaya çıkar. Yamyam gibidir ve dokularını yiyerek beslenir ve ürer. Çok artarsa nerede çıkmışsa oranın şeklini sonsuza kadar değiştirebilecek türde bir tehlikedir. Uykun düzenli ve erimli olacak, immün sistemini destekleyen gıdalar ve gıda yardımcıları alacaksın. Geçmiş olsun.

• anladım:( teşekkür ederim. şu an çıkmış durumda.. en iyisi ruj sanırım:(

• Evet madem çıktı öyle yapacaksın. Arkadaşların sana tavsiye ettiği kremler de çok iyidir mesela zovirax. Daha çabuk ve zararlı mı yararlı mı bilinmeyen biçimde geçmesi için ruj. Sağlıklı ve uzun sürede geçmesi için özel uçuk kremleri.. :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Uçuk neden çıkar link Uçuk nasıl tedavi edilir link Uçuk bulaşıcı mıdır link

• uçuk bir kere çıkınca asla geçmez, sadece söner, kronik bir rahatsızlıktır, bulaşıcıdır. batıl inanca sahip olanlar soğuk çay kaşığı koyar. Bir ölçü de haklılık payları olabilir, metalin ısı sığası yüksek, bölgenin sıcaklığını düşürerek bakterinin üremesini yavaşlatıyor olabilir, antibiyotik deri pomadı bir nebze işe yarar.

• gelmez, terramycin sür

• limon sür

• yanlış olabilir ama aklıma direk tuz geldi. bi bak istersen. sonuçta asitli bişey geçirir. veya havalar fena değil denize git:)

• yakar ya ondan belki iyi gelebilir.

• aynen bi bak istersen tuz araştırmasına. krem vs tabi ki daha etkili olabilir. sorunun kocakarısı oldum. gidiyorum ben

• haha :))

• zovirax uçuk kremi geçirir...1 hafta kullanırsın bidaha çıkmaz

• fiyatı ne kadar

• 10 tl olması lazım

• Gizli Kullanıcı bacı: geçmez

• yardımcı olmıcaksan, yazma

• ne alakası var arkadaşım. ben geçmez diyorum ilaç filan bahane. sağlıklı bir şekilde geçmesini istiyorsan hiç bir uygulama yapmıyacaksın.

Kızlar Ne Diyor 7

• uçuk kremi al eczaneden

• Eczanede ucuk kremlerı satılıyor onlardan al ve uyumana , beslenmene dıkkat et :) Bu arada ucuk bulasıcıdır dıkkat et :)

• yarına geçmez.

• sarmısağı ikiye kes suyunu sık sür

• Bepanthen merhem iyi gelir.Ama yarına kadar tamamen geçmez. Ezcaneye bir sor işe yarayan ürünleri

• Eczanede uçuk kremleri satılıyor. Bir de teramsin toparlıyor.

• naparsan yap ama aseton sürme sakın, ben denedim, etkili ama çok acılı:(

• etkili mi? :)) kaç günde geçirdi.. ilk defa duydum bunu

• Öncekileri Göster
    • valla bak çok ciddiyim. ekşi sözlükte okumuştum, la ben bunu yapiyim ne kadar acıyabilir en fazla dedim. çok çok çok acılı, öyle böyle değil. yapma bak beni dinle sen.

• böyle yazınca da insanın deniyesi geliyor :D bende ekşiye bakıyordum şimdi. en iyisi sarımsak ruj falan. ha sevgilimle buluşacaktım bugun bahane uydurcam kahretsin ya :D

Yükleniyor...