İğne epilasyon? yüze iğne epilasyon yaptıran var mı? deneyimlerinizi paylaşır mısınz?

dnz_ulk
Tüm vücuduma lazer epilasyon yaptırdım. kol koltukaltı seanslarım devam ediyor. bacak 0 landı. en büyük pişmanlığım 3 yıl önce yzümdeki sapsarı ayva tüylerini ağda ile aldım ve şimdi koyu renk daha uzunca çıkıyor :( sert değil ama eskisi gibi değil tabii, çok pişman oldum ergenlik işte. her neyse iğne epilasyon yaptırmayı düşünüyorum yüzüme. öneriri misiniz, iğne epilasyon yaptıran var mı? bir de göbek ve omurilik üzerindeki tüylere de iğne epilasyon düşünüyorum ne dersiniz? lazer yumuşak tüylere etki etmediği için iğneye devam etmek istiyorum?
İğne epilasyon? yüze iğne epilasyon yaptıran var mı? deneyimlerinizi paylaşır mısınz?