Karbonat+limon karışımı dişleri beyazlatır mı?

Bir videoda görmüştüm sanırım,dişlere uygulanıyordu bu karışım ama ne için uygulandığını hatırlamıyorum. Beyazlatmak için mi yoksa dişleri güçlendirdiği için mi? Bir zararı var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• zararlı değil. ama özünde hangi renkse farklı bir şey olmaz. diş beyazlatma işlemi hassasiyeti arttırır . soğuk su içemezsin. sıcak bişey yiyemezsin. dişçi arkadaşım diyor :)

• rica ederim.

• Teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Haftada bir kez yapman senin icin zararli olmaz ama birden fazlasi zararli ...

• evet doğru beyazlatır, zaten dişmacunlarının içeriğinede bu tür şeyler koyuyorlar.

• dişlerini temizletsen daha faydalı olur

• bende öyle bi duyum almıştım karbonat+limon.. zararlı olduğunu da okumuştum :)

• Diş minelerine zararlı diye biliyorum

• Her ne kullanırsan kullan dişinin tonu neyse anca o rengi yakalarsın.

• tatlım yumsatıcı da koy yumsatsın karbonat ve lımon da sökup atsın kirleri :DDDDDDDDD

• ariel beyazları dene

• çamaşırdan değil dişten bahsediliyo :))

• denemesi bedava

• veriyosun 250 tl yi beyazlatıyorlar oh missssss

Kızlar Ne Diyor 5

• hayır saçmalama diş mineni zedeler

• diş minelerine zararlı

• var tabikide..limon asit..dişetlerini mahveder..karbonatda mineni mahveder zamanla tabi

• :) Neyapayım elimde değil:P

• içini kararttın .iyi ki birşey sordu

• beyazlatmak icindir ama dis minelerine zarar verip dişlrini hassaslastırabilir.

• valla benim kardeşme küçükken yapıodu annem beyazlatıo sanrm

• sn de yap sna da sevinelm madem hatta resmini çek before after yap:D

• kardeşin adına sevindim o zaman :D

• yok be azıcık karbonattan kimseye zarar gelmez bu ii fırçalayamıodu dişlerini sapsarıydı annem bi sürdü sulandrp inci gbi oldu

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...