Saçlarımın parlak ve yumuşak görünmesi için ne kullanabilirim?

Arkadaşlar saçlarım uzun ve gür fakat yumuşak olmasını ve parlak görünmesini istiyorum bana tavsiye edebileceğiniz şeyler var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bende onu bunu sürdüm hiç bir işe yaramadı ama 2 yeni bir şey öğrendim 1.saçını yaptın diyelim düzleştirici,fön,maşa vs. bunların ardından saç kurutma makinasının soğuk tarafını tut.Yumuşak ve parlak yapar2.Saçınla oynamak.Yani iki elinle tutam aldın diyelim bunu iki elinle hızlıca sıvazla saçın parlak olur yumuşak olur.

• :)teşekkürler önerilerin için +1

Erkekler Ne Diyor 9

• sarmısak suyu sür 15 dk beklet yıka uzatır saçlarını badem yağı yumuşatır

• Çam odununun sönmüş külüyle saçını yıka yanlız aşırıya kaçmadan. Sona uçlarına zeytn yağı sür haftada bi gn ..

• teşekkürrler

• bağdem veyatta zeytinyağı özlü kalite markalı sampuanları öneririm

• teşekkrler

• Kuzenim ballı bişeyler yapıp saçına sürüp bekletirdi iyide sonuç alırdı.(O içtiğin çay mı yoksa absinthe mi¿) =)9

• çay :)

• Çayı azalt çayı.

• Saç türüne göre saçını ilgili şampuanla yıka ve saç kremi sürüp biraz beklet sonra durula, banyodan çık :) ve saçlarını kurut, sakın fön falan çekme, saçlarını geri tarayıp bayan çorabını kafana geçir ve öylece yat, sabah çıkar ve saçların parlak, yumuşacık olsun. Ben yapıyordum bayanlar hayran kalıyorlardı saçlarıma :) Kuaföre falan mı gidiyorsun diyorlardı :)

• saçlarına saç serumu kullan ama asla kremli şampuan kullanma..saçların sanırım kuru yapısı var..saçların çok yumusak olmasıda iyi değil onuda belirteyim

• rica ederim.ama saçınla ilgili problemin olursa yardımcı olurum

• teşekkürler :)

• resim mat çekilmiş,ondan mat görünüyor.saçların parlak görünmesi için saçlarına şekillendirici kullanmalısın

• Öncekileri Göster
  • şampuan reklamlarını fazla izleme

• sende sagol

• güzeldi sağol :D :D

• tamam işte onları ızlemezsen boyle bır derdın olmaz. tv de sureklı mankenlerı ızleyen kılolu bı kadını düşün. o pozısyonda olabılırsın :D

• Öncekileri Göster
  • saç kremi

• teşekkürrler

• saç bakım kremi kullanırsan sonuca ulaşırsın uçlara masaj yapılarak uygulananından

• saç kremi kullanıyorum ama istediğim sonucu vermiyor

Kızlar Ne Diyor 4

• badem yağı sür,baya parlatıyo :)

• zeytinyağı sür

• teşekkürrler

• sac maskesi yap süper:) kuaförler falan satar sana:)

• rica ederim:)

• saqol canım

• aktarlarda mecitefendi saç bakım yağı var.ben düzenli olarak kullanıyorum.çok memnunum.kesinlikle tavsiye ederim

Yükleniyor...