• Sor
  • Bence

Vücudumda çok çatlak var, ne yapmalıyım?

arkadaşlar vücudumda cok catlak var ve sevgilimden cok cekiniyorum bu yuzden ne yapmalıyım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ayrılmalısın şaka bir yana seni o şekilde kabul etmeyecekse sen neden onun peşinde koşacaksınki ? hiç onur gurur yokmu sende?

• haklısınız ama çok sorun ediyorum ya nasıl aşıcam bilmiyorum

• sadece sorun etmeyeceksin şunu bil yeter seni o halde kabul etmeyen kişi ile yada etmeyecek kişi ile senin ne işin olabilir? şunu düşün ileride evlendin ve seviyorda seni ama ALLAH göstermesin yüzüne bir şey oldu yada ne bilim onun sende sevdigi bir tarafına bişi oldu o zaman seni terketmesi dahamı iyi olur işte bu yüzden seni oldugun gibi seven biriyle beraber ol...

Erkekler Ne Diyor 13

• gözleri az gören bi sevgili bul ;) çatlakları boya ;) yada spor yap ;)

• doğal sebeplerden ötürü çekinecek ne var çekinmen yersiz

• Seni seviyorsa sorun etmemeli...

• yaşına göre arkadaş bul göbekli şişman olsun

• Ruhundaki çatlaklardan çekin, eğer varsa.

• çatlaklarını görsün, eğer beğenmezse seni onlarla birlikte beğenecek birisini bekle. o seni bulur.

• Catlak derken?

• Kral kızı leylaya sormuş ne buldun bu çobanda oda demişki ah benim gözlerimle onu bir görsen seni seven adam her şeyinle sever eğer seviyorsa. Bu dünyada o aranılan süper insan yok fazla bence tribe girme varsa var ne olacak dolgu vernimi attırıcan işine geliyorsa gelmiyorsa başkası sever hayatta dalgalanmalar olabilir biraz yüzeysel düşün. Kimbilir onda ne var. Bu durumdan kurtulmak için günlük işlerinin tersini yap kafayı dagıtırsın biraz ne bileyim sabah çay içiyorsan kahve iç veya şöyle kendine güzelbi uyku çek,İyi bir arkadaşınla nette bu sorunu araştır birde uzmanlara danış "Yüce yaradan yeryüzüne dermanı olmayan dert indirmemiştir."saygılar

• Çatlaklardan su sızmıyorsa sorun değil :)

• çatlattın beni de :) ne olcak ya vucudun için mi beraber seninle. eğer oyleyse ruhunu da alır gidersin.

• ya bırak takılma böle şeylere

• Yanında soyunmayı ver sende hem daha hanım hanımcık olursun.

• bol bol zencefil ye, vücudunun çatlak yerlerine vazelin sür..

Kızlar Ne Diyor 6

• Eee ama naptın bu yaşta o kadar çatlak nasıl var .s

• ben ergenlikte cok fazla kilo aldım o yuzden :(

• seven insn böyle küçük şeyleri görmezden gelir kfan takmaa

• yanında denize mi giriyosun ki erkek arkadaşının ? Gerek yok çatlaklıklarını görmesine zaten çekinmeni gerektiricek bi durum yok

• canım eğer bu rahatsızlanmanın sebebi erkek arkadaşından dolayı değik senden dolayıysa ilk önce bir kendine gel ve çatlak olan yerlerin güneş ışığını alacak şekilde güneşlen fazla belli olmaz o zaman çatlaklar

• Argan yağı geçiriyor diye biliyorum.

• bir iki beyaz çizik yüzünden senden soğuyacaksa zaten boşver evlenip yaşlanınca göğüslerin göbeğine değince 20lik çıtırlarada bakar bu adam ben diyim :d

• evet doğru o sorun etmez diye düşünüyorum zaten ama ben cok ediyorum ya :)

• Öncekileri Göster
    • benim artı olarak belimde ve göğsümde ama kesinlikle sağlıklıyız buna sükür yani :)

• tabiki :)

Yükleniyor...