Muhabbet kuşunun kuyruğu koparsa ne olur?

Kuyruğu koptu dengesini sağlayamıyo :( Yerine yenisi çıkana kadar alışır mı ki?

Güncellemeler:
Teşekkür ederim hepinize :)

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• ayyy yazık canım ya nasıl oldu? benimkinin kopunca bişey olmuyo kendi kendine yenisi çıkıyo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• muhabbet kuşlarının kuyruğu kopmasın artık, biri bu insanlık ayıbına dur desin :(((

0|0
    1|0
  • Arada kopar kuyruk.Yenisi çıkana kadar idare eder merak etme.

0|0
    0|0
  • Kuyruğu koparsa muhabbeti keser seninle :D baştan sölim.

1|0
    0|0
  • Kendine kuş tüyü yastık yapacam diye yoldun dimi hayvanı yazık.

1|0
    1|0
  • Kendisi çıkar fakat yaşlıysa zor.

1|0
    0|0
  • alışır hiç problem olmaz

0|0
    0|0
  • alışır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ay ya yazık, nasıl koptu o kuyruk pes yani

1|0
    0|0
    • hasta kendi yoluyo koptuda denemez zaten çok yaşlı tüyler elini değsen geliyo

• 16 yaşını geçti her gün en az 2 saatimi o düzelsin diye harcıyorum tüm tadavileri deniyoruz yani

• benimkininde kuyruğu koltukla duvar arasına sıkıştı kurtulmak için çırpınırken 2 ana kuyruk koptu (hani o en uzun olan kuyruklar) ilk baktığımda hiç bişeycik yoktu bir müddet sonra bir baktım kuyruğunun nerdeyse tamamı kan olmuş ama hareketleri normal alışkın olmadığım hareketler yapmıyor kanadığını görünce hemen soğuk suya tuttum kan biraz azaldı ama hala kanıyor ne yapabilirim düzelir mi bir keresin de de olmuştu ama sonra yenisi çıktı o yeni çıkan kuyruklardı o kopan kuyruklar ne olur yardım edin ne yapabilirim uçuyor hareket ediyor anormal davranmıyor şimdilik. bir sorun yok gibi gözüküyor ama hala biraz kanıyor sadece

• Yenisi çıkıyor merak etme. Hatta kuşçular sahibine alışsın diye kendileri koparıyor çoğu zaman.

0|0
    0|0
  • Benim kuşumun da kopmuştu. Yenisi hemen çıktı. Bir zorluk yaşayacağını sanmam

0|0
    0|0
  • Korkuyorum bugun kusumun kuyrugu koptu insallah yenisi cikar 2 aydir benimle eğitimi onu

0|0
    0|0
  • Çıkar yenisi ya öyle duydum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...