• Sor
  • Bence

Sağ memenin sol memeden daha büyük olmasının nedeni nedir?

Selam arkadaslar .....sağ memenin sol memeden daha büyük neden olabilir hastalik mi yoksa bu ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Simetrik organlar genelde eşit büyüklükte olmaz.Biri mutlaka farklı olur.Takacak bir durum yok.

• 1 cm var mı peki fark?

• Öncekileri Göster
    • Senin anladığın anlamda söylemedim.Büyüklük farkının önemli olmadığını belirtmek için..Yanlış birşey söylediysem kusura bakma yine de?

• yok estfllh. :) tamam anladim :)

Erkekler Ne Diyor 10

• müteahhit malzemeden çalmış.aslında normal bir şey sıkma canını aynı parmak farklı ellerde bile farklı boylarda oluyor.yaradılıştan gelen bir şey.

• bacaklarımızın bile eşit olmadığı bi dünyada ,varsın şeyler eşit olmasın

• tıp dilinde simertik organ asimetrisi olarak bilinen bu durum oldukça yaygındır ve bir problem teşkil etmez erkeklerde de genellikle testislerde benzer durum görülür.

• Sıkıntı yok...Zaten aynı olmaz.. bazılarında bu biraz fazla belli olur..

• memelerin sağcı senin

• İlk defa duyuyorum.Bezlerinden olabilir.Normal bişeyde olabilir.

• Çocuk emzirdin mi ?

• bi araştırmaya göre 100 kadından 70inin memesi eşit değil.

• bi memografi çektir zor bişey değil için rahatlarr..

• benim babaannem de çok kafasına takardı doktora gittik bu normalmiş biri genelde daha büyük olurmuş

Kızlar Ne Diyor 7

• herkesin öyle biri diğerinden daha büyük ufak olanlarda o kadar belli olmaz ama büyük olduğunda daha fazla belli olur..

• Genelde sol meme sağdan daha büyük olur.Çünkü altında kalp vardır. Ama sağın soldan büyük olması yapısal bişey olabilir.Sorun olacağını sanmıyorum.

• selam hastalık falan dıgıl allah insani boyle yaratmiş iyice bakarsan bitaraşin farkli güzun masala bırı buyuk ayanda birisi uzun bırısı kisa

• olabilir sorun yok

• hiç dikkat etmedim

• çift olan hiç bir uzuv eşit büyüklükte değildir.gözlerine dikkatli bak mesela ?

• Kimse simetrik değildir.Benim de sol göğsüm sağdan büyük.20 yaşında değilsen bekle, 20 yaşına kadar biraz daha düzelir. Hastalık değildir.

Yükleniyor...