Adetim biteli 13 gun oluyor. bugun hafif kan geldi. belimde cok agriyor. acaba hamilemiyim? idrarimda yaniyor. kahverengi lekede cok geldi?

Gizli Üye
13 gun once adetim bitti. iliskiye girdik sevgilimle. idrarim yaniyordu. ve bugun cok az iki kere kan geldi. belim agriyor ve surekli kahverengi akintim var hamilemiyim?
Adetim biteli 13 gun oluyor. bugun hafif kan geldi. belimde cok agriyor. acaba hamilemiyim? idrarimda yaniyor. kahverengi lekede cok geldi?