Kızlar, regl döneminde mide bulantısı ve kusma şikayetiniz var mı?

turunculu
Bende bu yaz ortaya çıktı regl döneminde mide bulantısı ve kusma durumu. Adet döneminde inanılmaz bir mide bulantısı ve ardından da kusma. Rahatlatmasına rağmen çok da hoş bir durum değil tabii ki.
Regl döneminde mide bulantısı şikayeti
Kimler adet döneminde mide bulantısı ve kusma sorunu ile karşılaşıyor? Herhangi bir sağlık sorununun habercisi değildir herhalde bu?
Kızlar, regl döneminde mide bulantısı ve kusma şikayetiniz var mı?