Nasıl bayılabilirim? Saçmaladım, farkındayım...

ya çok psikopatça bi soru ama bayılmak istiyorum herhangi bi sebepten dolayı nasıl yapılabilir ? belki de ilgi odağı olma isteği..

Güncellemeler:
aslında ateş yükseltecek bi şey de olabilir

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 19

• Git eczaneye al 1 şişe eter kendini bayılt bayılt dur :)

• Bayıldın mı ?..

• bir buzdolabı poşetine kas soğutucu sık 3 derin nefes çek bayılmak ne kelime bulutların üstünde uçarsın :))

• başını taşlara duvarlara betonlara vur, sende benim gibi beton yığını apartmanlarda yaşıyorsan zor olmucaktır. ha estetik kaygıların varsa başın için alternatif yolları da yok değil eter var narkoz var. Ah ah bir kaç dönüm arazim olucaktı organik domates yetiştirecektim, nerdeeee

• Hızlıca nefes alıp ver başın dönmeye başlıyo sonra arkadan biri yapıştırsın pert oldun. :D

• Çenenin alt kenarından yukarı bir yumrukla veya başın üst ön bölümüden bir yumruk yiyerek bayılabilirsin hatta birkaç yıldız bile görüyorsun :))

• ilgi odağı olmak istiyosan barcelona taraftarlarının arasına real madrid formasıyla gir gör bak neler oluyo ilgiden bunalırsın

• sopa yemen lazım:)

• bi önerim var ama burdan sölemicem git

• 2 saat ajdar dinle kendiliğinden olur :)

• hahaha çok sempatiksin sen ya :))

• saolasın :)

• bayıltırız geh

• Bu kadar oksijenin gitmedigi bir beyinin ayık durması enteresan.

• Aşk-ı memnuda nihali iyi takip et , nasıl yapıyor bi bak

• Ne yapacan?Beni bu adamla everin mi diyecen :))

• Tebeşir tozu iç

• Adam bayıltma da ve boğmada ustayım evet.Kendini de şu şekilde bayıltacan.Şimdi sağ elinle sol yakanı,sol elinle de sağ yakanı tut.Ve aşağıya doğru çaprazlama çek ve uyu.Bu kadar basşt.

• Ama sonuna kadar da dayan.Çünkü boğulma duygusu duyacaksın.Ya da tanıdığın birisi varsa şunu denene: link

• Gazozuna hap at bayalırsın :) kafanı sert bır sekıld duvara vur bayılırsın :))

• yüksek ateşten komaya gir :D ateş yükseltmek içinde tebeşir tozu :D

Kızlar Ne Diyor 14

• Aslında çok güzel meditasyon teknikleri var da burada söylersem iyi şeyler olmaz :D

• Beyin hucrelerine zarar verirsin boyle yaparak, hic yapmani onermem.

• bnde cok merak edrm... en sonunda bi gün kardesim plates topunun uzernde giderken dişi dizimin kıkrdağına geldi baya acıdı neyse dişi kanadı lavaboya götürdüm falan sonra salona ggeri geldm gerissini hatrlamıyrm düşmüşüm... basımın etrafında sonic dönüyordu.. ve kafamı carptığımdan kafam sişti ve cok ağrıdı...

• ne diyebilirimki acilen pisikologa başvurmalısın :))

• 21gün

Şiimdi çömelir pozisyonda dur en az 10 kere yavaş 10 kee hızlı nefes al ve ver. Sonra baş parmagını ağızına al ve üflee sora zaten küt gittin merak etme en fazla 10 sn baygın kalırsın ama sorumluluk kabul etmiyorummm

• canım sana tavsiyem 2 güne kadar yemekk yeme yemin ederim bayilirsin ben denedim oldu..

• aç kal,su içme(sabahtan) ...güneşe çık dolaş az sonra yerdesin..(akşama kadar)

• bence iyi değilsin sen :D

• Baba ben hamileyim de...

• Allahım yaa:)

• Ac dur bi gun, bayilmak istediginde uzan biyere 5dk oncesinden, sora birden kalk yildizlari gorursun..

• Bu ilgi açlığı özgüven eksikliğinden geliyor olmalı. Aç susuz kal bayılırsın

• hiçbişey yeme içme bayılırsın elbet

• boğazının iki tarafına 2 parmakla baskı yap bayılırsın

• cidden mi

• Öncekileri Göster
    • Arkadaşım sakın bunu yapma ne kadar basacağını bilmezsin Allah korusun çok ciddi sonuçlar doğabilir. Sakın yapma.

• evet ya o da var yapmamalıyım evet haklsın

Yükleniyor...