Kürtaj ülkemizde kesin yasaklandı mı?

kürtaj yasaklandımı son karar olarak.birara çok gündemdeydi de.son zamanlarda işlerden takip edemedim son durum nedir bilgisi olan varmı

En İyi Erkek Görüşü

• kürtaj cinayet olsun tamam doğrudur öbür tarafı düşünmekte çok güzeloruç tutan var tutmayan var namaz kılmayan var bunlarında vebali var oruç tutmayana neden yasa çıkartmıyorsun kürtaj felan bahane amaç gündem değiştirmekti başardılarda KKTC diye yavru vatan vardı kürtaj davası yapılırken kuzek kıbrıs TÜRK cumhuriyetindeki TÜRK kelimesi çıkartıldı. KKTC yok artk KKC oldu. Şuan yasal olarak yürürlüğü girmedi diye biliyorum mecliste tatilde 3 ay tatil bi bitsin VEKİLLER yan gelip yatması bittikten sonra bişeyler olacak. ama benim düşüncem ülkede bölücülük işsizlik eğitim ve refah gibi önemli sorunlar varken MİLLETİN UCKURUNA takan bi iktidar düşünemiyorum.Ustalık dönemi nede olsa yatak odasına girme hakkı var

• bir milletn herseyi önce dil sonra dindir..kültürü bunlar olusturur.. kültürü olmayan hiçbir millet ayakta kalamaz.. dilimiz cok sükür türkçe olimpiyatlarıyla kendini dünyaya duyurdu.. adamlar dinimizde elimizden gitmesinler diye uğrasıyorlra..

• Öncekileri Göster
    • acaba kıbrıs neden böyle bişey yapsınkiii anlayamadım gerçekten

• yalan söylediğimi uydurdugumu düşünen kişiler araştırabilirler :) linkte atabilirim