Genıtal bölge kararması:(

genital bölge ve koltuk altı karrmsini nasl yok edvebilrz kızlarr düğünme az kaldii acılll yardmm

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 8

• Hep sürtünmeden oluyo bunlar. Karton gibi çamaşırlar giymeyin yahu

• Koltuk altına bi çare yok.. Genital bölgen ile oynamazsan belli bir süre sonra azalır aynı zamanda daralır.. ///saygılar

• daralma?

• toparlanır yani

• Sayın Kübra hanım yapacağınız şey expigment %4 krem ve m-furo kremi bir kasede iyice karıştırmak içinede az bişey limon sıkmak bunu hergün uyguladığınızda 4 5 günde renk açılmaya başladığını görebilirsiniz..saygılar

• bu dedğinz kremı ecznden alablıormyz yoksa dr mu yazmalı

• Öncekileri Göster
    • cıltte soyma yapck yanı anldm:(katlncz artk çok teşkr edrmmm

• rica ederim bölgeyi ufak çapda dağıtarak soyacak ve rengi açıcak

• aşınmıştır orası yaa, giydiğin çamasırlara dikkat et artık, yapacak pek bişi yok sanırım.

• ığkkk

• Yeni Duydum :)

• Biz nabalım peki :)))

• filli beyaz boyayla bu iş halledılır

• komk oldgunu mu söledler sana acba:D

• yoo kımse :D komıksın demedı zaten komığim ben şaşkın :D

Kızlar Ne Diyor 6

• onun için beyazlatıcı kremler var. şimdi isim olarak bilmiyorum ama eczanelere soruduğunda sana veririler.

• bi de düzgün yazsan :D seni sersem

• mcx :D

• belki telefondan yazıyor nereden biliyorsun ? sen de sırf puan kazanmak için sorulara cevap vermesen.

• ben sen miyim kızım :D içimden geldiği gibi yazıyorum puana ihtiyacim yok :D:D

• genital bölge kararır mıııııı? :O neden kararıyo ki? anaaa bak bunu bilmiyodum söyle de bize de olmadan önlemini alalım :S ya da bilen söylesin ya.

• Fazla mastürbasyon yaparsan kararma meydana gelir.. bazıları genetik dio ama hmm sanmıyorum bence bahane

• Öncekileri Göster
    • ben almıyorum hiç.bişey olur mu? çünkü benim daha yeni yeni tüycükler çıkmaya başladı sarı sarı.ama onuda bu sene lazerle tamamen kökten aldırtçam.yanlış anlama 15imde değilim fakat ben anne tarafına çekmişim.anne tarafıda çıkmaz pek koaly kolay.

• epılsaynda dkkt kızlar batık yapablıo bazı hassas cıltlere

• genital bölge peelinglerinden al

• teşkrlerr

• agdanin zararlari :-) omurboyu agda yapmaz. epilasyon aletine doner ve surekli bepantenle hucre yenilenmesini hizlandirirsan birkac seneye gecer.god bless agda yapmamam.

• bacaklar neden kararmıyo o zaman? die sorarlar adama

• Öncekileri Göster
    • mersıı canmm

• mutluluklar :-)

• link bunu öneririm ben kullandım baya açıldı rengi ama etkisi 2 ay sürüyor yani bu üründen 2 ayda bir alman gerekicek onun yerine lazerede başlayabilirsin açılr rengin.

Yükleniyor...