Genıtal bölge kararması:(

genital bölge ve koltuk altı karrmsini nasl yok edv

ebilrz kızlarr düğünme az kaldii acılll yardmm

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 8

• Yeni Duydum :)

• Biz nabalım peki :)))

• Hep sürtünmeden oluyo bunlar. Karton gibi çamaşırlar giymeyin yahu

• Sayın Kübra hanım yapacağınız şey expigment %4 krem ve m-furo kremi bir kasede iyice karıştırmak içinede az bişey limon sıkmak bunu hergün uyguladığınızda 4 5 günde renk açılmaya başladığını görebilirsiniz..saygılar

• rica ederim bölgeyi ufak çapda dağıtarak soyacak ve rengi açıcak

• cıltte soyma yapck yanı anldm:(katlncz artk çok teşkr edrmmm

• Sayın Kübra Hanım Eczacı Olarak önereceğim şudur eczaneden normal alabilirsiniz öncelikle bir kaseye epigment %4 ü sıkın ardından m-furo kremi sıkın ve sonrasında limonun yarısını sıkın saf suyunu ardından iyice karıştırın biraz cıvık olacaktır ve bu kremi genital olmak üzre koltuk altına sürün yakıcak ve soymaya başşlıyacaktır ama her geçen günde iz rengini açıcakdır bu süre zarfında epilasyon vb. bir işlem yapmayın dayanamazsınız yanmasına ayrıca güneşede pek çıkmayın syagılar...

• Öncekileri Göster
  • aşınmıştır orası yaa, giydiğin çamasırlara dikkat et artık, yapacak pek bişi yok sanırım.

• ığkkk

• Koltuk altına bi çare yok.. Genital bölgen ile oynamazsan belli bir süre sonra azalır aynı zamanda daralır..

///saygılar

• toparlanır yani

• daralma?

• filli beyaz boyayla bu iş halledılır

• yoo kımse :D komıksın demedı zaten komığim ben şaşkın :D

• komk oldgunu mu söledler sana acba:D

Kızlar Ne Diyor 6

• link bunu öneririm ben kullandım baya açıldı rengi ama etkisi 2 ay sürüyor yani bu üründen 2 ayda bir alman gerekicek onun yerine lazerede başlayabilirsin açılr rengin.

• onun için beyazlatıcı kremler var. şimdi isim olarak bilmiyorum ama eczanelere soruduğunda sana veririler.

• genital bölge peelinglerinden al

• teşkrlerr

• bi de düzgün yazsan :D seni sersem

• ben sen miyim kızım :D içimden geldiği gibi yazıyorum puana ihtiyacim yok :D:D

• belki telefondan yazıyor nereden biliyorsun ? sen de sırf puan kazanmak için sorulara cevap vermesen.

• mcx :D

• agdanin zararlari :-) omurboyu agda yapmaz. epilasyon aletine doner ve surekli bepantenle hucre yenilenmesini hizlandirirsan birkac seneye gecer.

god bless agda yapmamam.

• mutluluklar :-)

• mersıı canmm

• bir bacagini cimcikle. ayni sertlikte genital bolgeni ve koltuk altini cimcikle farki anlarsin.

soran canimcik bepantenin bir zarari olmaz. bir de o kadar takilma yahu. seni seven insanin oyle seyleri gozu gormez. inan bana.

• Öncekileri Göster
  • genital bölge kararır mıııııı? :O neden kararıyo ki? anaaa bak bunu bilmiyodum söyle de bize de olmadan önlemini alalım :S ya da bilen söylesin ya.

• epılsaynda dkkt kızlar batık yapablıo bazı hassas cıltlere

• ben almıyorum hiç.bişey olur mu? çünkü benim daha yeni yeni tüycükler çıkmaya başladı sarı sarı.ama onuda bu sene lazerle tamamen kökten aldırtçam.yanlış anlama 15imde değilim fakat ben anne tarafına çekmişim.anne tarafıda çıkmaz pek koaly kolay.

• altta yorum yapanlar sacmalamis. koltukalti ve genital bolge agdadan dolayi kararir. kararmamasi icin epilasyon aleti kullanman lazim. arti surekli genital bolgeye agda yaptiginda bir sure sonra dudaklarda sarkma meydana gelir. yani kisaca agda iyi degil.lt

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...