Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Boy uzatmak için neler yapmalı?

Merhaba 1.77 boyundayım 18 yaşındayım boyum daha uzar mı?Uzaması için neler yapmalıyım?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• aile genetiğin ne durumda?Uzar biraz daha spor yap

0|0
    0|0
    • Ailemin hepsi 1.60-1.65 arası :D dedem 1.90 falandı heralde biraz ondan almışım yoksa bende 1.60 kalırdım kesin

• 6 yaşımdayken öldü rahmetli :( ama bol bol öptüm :)

• Başın saolsun.Dediğim gibi 1.80ne kadr yolun var bence gerçi kısa da sayılmazsın

Kızlar Ne Diyor 7

• plates yap plates boy uzatmıyor ama omurgayı acıyor yanı uzuyorsun ama zaten sende olan boyla

0|0
    0|0
  • Bence boyun iyi gayet normal ama biraz daha uzar

0|0
    0|0
  • Uzar uzar.. merak etme (=.

0|0
    0|0
  • Boyun zaten iyi. Bol bol süt iç günde 1 litre falan. Bide basketbol oyna 20 ye kadar uzarsın

0|0
    0|0
  • iyi bence fazla uzatma.ama cok istiyorsan spor yap uzar

0|0
    0|0
  • filistin askısı münasip olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Biraz da işleve odaklansan diyorum...

0|0
    0|0
  • erkek boyu 22 yaşına kadar uzar derler senede 1cm uzasan 181 olursun ben 20 yaşındayım 188 cm boy sende 1 cm uzarım diye düşünüyom 190 cm :D böle işte takma kafana :D

0|0
    0|0
    • Tamamdır sağolasın zaten gözüm çok yukarlarda yok ama bi 1.80 olmak istiyorum :D

• :D boş saha buldunmu yapış kale direğine :D ama uzar boşver yemekte önemli hadi kolay gelsin :D

• Sağolasın :D

• genetik

0|0
    0|0
  • boy uzaması genetık bısey ben 188 boyundayıım 7 sene basketbol oynadım onunda etkısı var boyun zaten uzun bu arada 21 yasına kadar uzar daha

0|0
    0|0
  • 1,81 boyum bende 18 yaşındayım. 1,85 olmayı planlıyorum :D basketbol & düzenli süt ( veya kalsiyum içeren gıdalar tüket)

0|0
    0|0
  • Spor yap düzenli olarak, iyi beslen, ip atla, düzenli uyu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...