Sarımsak saç çıkarır mı? Saça nasıl uygulamalıyız ?

deneyenler ve deneyenleri görenler cevaplasin lütfen...Sarımsak saç çıkarır mı? Saça nasıl uygulamalıyız ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sarmısağı soy cıkmayan yere sür böle yoğunca yıkama sonra git yıka cıkarıyo ama devam et hergün işte sakalda denendi bu iş saçı da cıkarır heralde

• kaç günde belirgin bir şekilde artar.hafiften seyrelme var hiç olmasın istiyorum

• Öncekileri Göster
    • sarımsak hariç deniycem bi onu :D

• folixir i bende duydum pek yarar görmüyo kimse. bunlarda kimyasal madde var doğal işte sarımsak azcık kokuya dayancaksın hepsi bu sıkma canını düzelir inşallah

Kızlar Ne Diyor 3

• çıkarıyor. ben kaşımda kullanmıştım. sarımsağı kafana sür biraz beklet yıka. çok kokuyo dıyosan yağını kullan.

• he valla çıkarıyo denedm ama pis kokuyo yahu

• kaç günde belirgin bir şekilde artar.hafiften seyrelme var hiç olmasın istiyorum

• yani düzenli kullanmak lazım biraz zaman alır tabi. 1 ay falan haftada 2-3 gün kullan

• sac cıkarır mı bilmem de, kokutcagı kesin

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşlar yapmıştı faydası oluyormuş

• kesin olarak denenmiştir çıkarır. ama öyle boş yüzeye sürmeyle olmuyo. iğne alıcaksın onunla hafifce kazıcaksın sonra sürcen

• saçı bilmem de sakalı çıkartıyo :)

• Bu resim herşeyi açıklıyor aynı mantık.fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/c0.0.400.400/p403x403/600578_344264638980872_2031937990_n.jpg

• kardeş ektirecen başka çözümü yok onun

• sarımsağı denedin mi ?

• benim saçlardasıkıntı yok...ama onlar çözüm değil olsa bile dökülen saç yine dökülüyo

• denedim ama vazgeçtim.sonra serum badem yağı gibi şeyler kullandım.onlarlada pek tatmin olmadım.uzun lafın kısası kimse ektirmek iyi olmaz desede ektireceğim.bana göre en iyisi bu.

• niye vazgeçtin.

• uzun ve zahmetli bir iş hemde saç 0 a vurulmuşsa yakıyor ve fazla kokuyor.

• Vazelin Sür...

Yükleniyor...