Sarımsak saç çıkarır mı? Saça nasıl uygulamalıyız ?

deneyenler ve deneyenleri görenler cevaplasin lütfen...Sarımsak saç çıkarır mı? Saça nasıl uygulamalıyız ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sarmısağı soy cıkmayan yere sür böle yoğunca yıkama sonra git yıka cıkarıyo ama devam et hergün işte sakalda denendi bu iş saçı da cıkarır heralde

• folixir i bende duydum pek yarar görmüyo kimse. bunlarda kimyasal madde var doğal işte sarımsak azcık kokuya dayancaksın hepsi bu sıkma canını düzelir inşallah

• sarımsak hariç deniycem bi onu :D

• bioderden hiç bişey anlamadım ve bir yıl sonunda kullanmama kararı aldım.çünkü suratımdaki tüyleri dökmedi ilginç bir şekilde saçımı döktü.bioxin kullanan tanıdıklarda çıkarmadığını söylüyor en folixir aldım boğaziçi meral hanımın çıkardığıgüya saç çıkartacak iki kere kullandım,elimi attıkça yığınla saç geliyodu...bi daha da böyle şeylerden uzak duracam :(

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• çıkarıyor. ben kaşımda kullanmıştım. sarımsağı kafana sür biraz beklet yıka. çok kokuyo dıyosan yağını kullan.

• he valla çıkarıyo denedm ama pis kokuyo yahu

• yani düzenli kullanmak lazım biraz zaman alır tabi. 1 ay falan haftada 2-3 gün kullan

• kaç günde belirgin bir şekilde artar.hafiften seyrelme var hiç olmasın istiyorum

• sac cıkarır mı bilmem de, kokutcagı kesin

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşlar yapmıştı faydası oluyormuş

• kesin olarak denenmiştir çıkarır. ama öyle boş yüzeye sürmeyle olmuyo. iğne alıcaksın onunla hafifce kazıcaksın sonra sürcen

• Bu resim herşeyi açıklıyor aynı mantık.fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/c0.0.400.400/p403x403/600578_344264638980872_2031937990_n.jpg

• kardeş ektirecen başka çözümü yok onun

• benim saçlardasıkıntı yok...ama onlar çözüm değil olsa bile dökülen saç yine dökülüyo

• sarımsağı denedin mi ?

• saçı bilmem de sakalı çıkartıyo :)

• denedim ama vazgeçtim.sonra serum badem yağı gibi şeyler kullandım.onlarlada pek tatmin olmadım.uzun lafın kısası kimse ektirmek iyi olmaz desede ektireceğim.bana göre en iyisi bu.

• uzun ve zahmetli bir iş hemde saç 0 a vurulmuşsa yakıyor ve fazla kokuyor.

• niye vazgeçtin.

• Vazelin Sür...

Yükleniyor...