Acnegen, roaccuatane, zoretanin vb.cildi için ilaç kullananlar...

İlacı kullandığım süre içerisinde çıkan sivilcelerin hepsinin izi kalıyor,sizde de böyle bir durum oldu mu ve bu izler ilacı kullanmaya devam ettiğimde geçer mi?Sizde kaç ay sonra cildinizde sivilce oluşmamaya ve cildiniz düzelmeye başladı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 5 - 6 ay süren tedavileri vardır bu ilaçların. Cildinde küçük izler, çökmeler yapabilirler, dönem dönem sivilceler artabilir de. Fakat tedavi bittikten sonra hepsi geride kalacaktır, yanılmıyorsam tedavi bitimi doktorun sana 1 yada 2 krem verecektir. Bunlar estetik amaçlı kremler olup, yüzünün düzelmesine ve doku onarımına yarıyorlar. Hemen hemen porselen gibi temiz ve pürüzsüz bir yüze sahip oluyorsun. Şikayetlerin varsa doktorunla konuş, önerilerinden çıkma, kafana göre ilacı kesme, tedaviyi yarım bırakma ve doktoruna söylemeden hiç bir ilaç krem vb. kullanma. Bunları yaparsan tedavin başarılı olur.

Erkekler Ne Diyor 9

• merhaba acnegen ile ilgili yorumlar yapılmış bi oku istersen

link

• doktora gitmeden kesinlikle cildin için 1 tane bile krem ilaç vs.. kullanma

• Doktorun bana önerdiği ilacı 2 aydır kullanıyorum.Başladıktan 2 hafta sonra cildim tertemiz olmuştu.

İlaç dediğim krem sanki kremi dahada kullandıkça yüzüm prüzsüzleşiyor gibi.Eğer istersen ismini verebilirim eczanelerde bulabilirsin :)

• Solife ismi 35 tl

• Kusura bakma baya geç fark ettim ama kremin ismini verebilir misin ayrıca fiyatını da söylersen çok minnettar kalırım :)

• İşe yarar ama yanında balık yağı omega 3 vitamin almanı tavsiye ederim (Yan etki yapmaz ise)..:Çünkü saç dökülmesine neden oluyor..Soyucu ,yenileyici ilaçlr..

• Kullandım iz kalmadı bir süre sonra cildi yeniledi diyebilirim.. Bıraktıktan sonra sivilceler başladı ama çok değil..

• 3 ayda ıse yaradı

• hiç kullanmadım ama tavsiye istersen şifa dükkanları var daha cok belli yağlar var susam yağı kekik yağı gibi bence oralara gidersen senin çin faydalı olacagını düsünüyorum ...

• zoretanını benım ablam kullanıyor cıddı bır etkısı var yalnız et balık gibi seyler bıtkısel yag ıceren seyler yemıyor

• kullanma

Kızlar Ne Diyor 4

• 3ay

Ben aknetrent kullandm bir sene oldu tedavim biteli neden bilmiyorum ama sivilceler çıkmaya başladı ve kistik sivilce çıktımi yer ediniyor çok Üzgünüm ya sen o kadar katlan gene çıksın gene çıksın

• ben 6 ay acnegen ilacı kullandım birkaç gün önce tedavim bitti ve çok memnun kaldım sadece yüzümde ilacın etkisiyle oluşan geçici izler var onlarda doktorun önerdiği jellerle geçermiş olmazsa pling uygulanır. sivilcelerim de 4. ayımdan sonra çıkmamaya başladı.

konu açılmışken birde ben sorim kullanan arkadaşlar kilonuzda problem yaşadınız mı. ben fazlasıyla yaşadım zayıflattı beni tek memnun kalmadığım durumu bu oldu

• link

link

link

kesinlikle mucizevi ürünler.ama her cilt tipine uygun değiller.izleride sıfır olarak bırakıyr.

• roaccuatane kullandm.ben 8 ay kullandm çnkü doktor saolsun başta düşük doz vermş snra arttrdı falan .p ama bırakalı 1,5 yıldan fazla oldğu halde toplasan 8 tane sivilce çıkmıştr.çok memnun kaldm yani.gerçi brz izler var gbi ama başlamadn önceyi düşününce baya ii :) ilk aylar biraz can sıkıcı olablr ama sonucuna değdi bende :)

Yükleniyor...