• Sor
  • Bence

Saçların uzaması için neler yapılmalı

Saçlarım uzasın,beslensin,parlasın vs gibi şeyler için zeytinyağı sürüyorum başka önerileriniz var mıdır acaba?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yorumlarda gördüğüm kadarıyla her türlü yağ çeşidi ( sanırım taşı sıksa suyunu çıkarır gibi iltifatlar insanları bir takım yağlara yöneltti ), vazelin falan, yumurta sarımsak doğallık katar ,yani ne bulursan yapıştır tarzı yorumlar çıkmış bence rasgele yapma doktora sor , netten araştırmaylada olmaz bu iş sanmıyorm :D

• biraz öyle ama yinede etkili yorumlar çoğu ben de zeytinyağı ve yumurta karışımını denemekte kararlıyım işe yarar gibi :D

• Öncekileri Göster
    • o kadar mı kötü ya kokusu :D tamam deniycem bakalım çk teşekkürler

• evet o kadar kötü , sarımsağı normalde al eline kokla yani kafada koktuğu kadar kötü bir kokusu yok hatta keşke öyle koksa bilmiyom banamı öyle geldi ama tiksndirici yani iyi yıkamak lazım birde yanında koklayacak biri olsun 1. yıkamada sonuç alamayabilirsin :D
      Rica ederim :)))

Erkekler Ne Diyor 12

• kızıla boyat uzar :D

• yine mi sen :D

• :)

• sık sık yıka yeya sacını ısla ama ıslak saçla asla yatma sacın kırılır bende badem yağı,cam yağı,susam yağı ve zeytin yağı sürüyordum ama çildiye uzmanıına sordum bir faydası yok dedi ama saç daha canlı duruyor

• zeytinyağı ve yumurta da uzatıyormuş

• Öncekileri Göster
    • evet :D bilmiyorum ben bi deniycem sana da haber veririm

• sonuçu bekliyorum

• kestirme... bi de yılan yağı kullanıyordu tanıdığım bir kaç kız

• sabr etmelisin ..

• maden yağ bi de yumurta sarısı ikisi karışdır ama yumurta nın suyunu çıkar sonra saç diklerine yedir sacına sürme dipleri onu emsin sonra 30 dk bekle sonra banyo :)

• yumurtayı bende duydum ama yine yumurta ve zeytinyağı karışımı

• Öncekileri Göster
    • üçünü yap daha iyi gelir ;)

• deniycem teşekkürler

• sarımsak ez diplerine sür birde bol bol yıka

• saç dökülmesine 10 numara etkili . 1 kere yaparsn çıkan sarı tüyeri görürsün deam edersen sarı tüyler saç olur :) .
      sarımsaktan beklemezdim fakat iğrenç bir kokusu var iyi yıkamak gerekiyor kafayı :)))

• hergun sabah erken saatlerde yıka

• 8. katın balkonundaki demirlere bağla saçını sonra andımızı tersten okuyorak bir metre yukarı sıçra balkondan aşağıya at kendini boyun bile uzar.

• sağol çok yardımcı oldun :D

• Öncekileri Göster
    • Yok 8. kattan atlayınca ölüm garantili bir ürünümüzdür firmamızın ismini kirletmeyiz efendim memnuniyetsizliğe hayır :D

• parlak fikirleriniz için çok teşekkür ediyorum en yakın zamanda deniycem :D

• Vazelin Sür...Not: Ciddiyim Tanıdıgım Kızlar Yapıyorlardı...

• dibine mi her yerine mi sadece uçlarına mı hangisini sürücem?

• Öncekileri Göster
    • sonra nasıl çıkar o vazelin mıç mıç

• Çıkartanlar,Çıkartıyor...

• çam yagı sarımsak yağı badem yağı karıştır saçında 1 saat beklet istersen zeytin yagıda kullan

• proteın al

• badem yağı masajı

Kızlar Ne Diyor 10

• bol bol proteın al :)

• örmen lazım

• Yılan yağı sabunu kullan zeytinyağıyla badem yagını karıştır sür oda uzatıyo ve kayısı yağıda canlandırıyo parlatıyo birde çok yıkarsanda uzar

• Okumuştum bir şeyler ama kısa saç sevdiğim için aklımda kalmamış malesef.:(

• ben bakım yagı kullandım ıyı geldı baya uzadı.gurlestı kalınlastı

• Sarımsak ye bol bol. Badem yağı falan sür. Sonra duş alırken saç diplerine masaj yap.

• entele otuydu sanırım... uzatıp,güçlendiriyor ama zehirli ottur. araştırmanda fayda var...

• saçlarını uçlardan çok az kes yarım cm kadar ama makasla olsun kesinlikle saçlarına ustura diyorlar ara makas attırma , bioxin şampuan kullan

• Erkeklere baksen kızlardan iyi biliyorlar :D Saçı uzatan kendi yağıdır diye biliyorum bundan dolayı çok sık yıkama bırak yağıyla beslensin biliyorum rahatsız edici bir durum ama yıkama demiyorum sık yıkama birde örgü sık bir örgü yaparsan uzar diye biliyorum :)

• Zeytinyağı mı bitlenmiyon mu :D

• hayırrr :D güzelce yıkadıktan sonra hiç bişey olmuyo

• Öncekileri Göster
    • Hımm formüller süper aklımda bulunacak teşekkür ederim :))

• ne demek rica ederim

Yükleniyor...