Sabahları Sıcak Su İçmenin Mucizeleri

Doğu öğretilerine göre sonsuz gençliğin anahtarı sabahları sıcak su içmektir. Ancak kaynar su veya ılık su değil, 40-45 derece...
6 5

İşitme Cihazı Alacaklara Tavsiyeler

Merhaba arkadaşlar. 2018 yılından beri cihaz kullanan biri olarak size bu konuda yardımcı olmak istedim. Kullandığım marka widex kulak...
0 2

Renkli Parmaklar Havaya: Bugün 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü!

Merhabalar sevgili KScanlar! 21 Mart Dünya Down Sendromu günü olduğu için farkındalığımızı geliştirmek adına bir bence hazırlamaya karar...
14 29

Gözyaşının Gücü: Ağlamanın Göz, Beden ve Zihin Sağlığına Katkıları!

Ağlamanın 12 Faydası: 1. Gözlerin Temizlenmesi Gözyaşları, gözlerinizi temizler ve mikropları uzaklaştırır. Bu, gözlerinizi koruyarak...
4 4

Yeterli Miktarda Su İçmediğimiz Zaman Bedenimiz Nasıl Etkileniyor Açıklıyorum!

Yetersiz su içtiğimiz zaman sayısız sorunlar yaşıyoruz hem de fark etmeden. Özellikle eklemlere etki ediyor, sağlık açısından çok...
4 14

Çok Yorulmanın Zararları

Öncelikle çok yorulmak derken geceli gündüzlü yorulmaktan bahsediyorum. Ve bunlar şahsi fikirlerim 💁❤️ 1. Erken gidersiniz,...
0 5

Kaynanam kiloluyum diye beni istemiyor normal mi?

Ta 18 saat yol geldiler tanışmak için ailemle şimdi kilomdan dolayı beğenmemiş beni istemiyormuş oğlu zayıfmış bilmem neymiş
26 31

Birden bile hafıza kaybetme burun kanaması neden olur?

hiçbir şey olmamışken şimdi💔
1 3

Küçük Memeler Yardım lütfen ?

Ameliyatsız meme büyütmek mümkün mü arkadaşlar? Var mı bildiğiniz bir yol? Benimle paylaşır mısınız?
2 19

Yetişkin sünneti için birisi nasıl ikna edilir?(Sadece sağlığı için şart)?

Yetişkin sünneti için nasıl ikna edebiliriz? Sağlığı için şart biz olmasını istediğimiz için değil.
0 3

Göz çizdiren oldu mu? Fiyatlar ne durumda?

Benim iki gözde de 1.5 derece astigmat ve miyop var. Gözlük kullanmak istemiyorum. Gündelik hayatta çok zorlamaya başladı. Bunlardan...
1 8

Başım döndü çok acıktığım için orucumu bozdum 60 gün tutmak zorunda mıyım?

Evet halsizim ve orucumu bozdum açlıktan. Akşama birde dershanem var böyle devam etsem başım döne döne ölürdüm herhalde. Acaba 60 gün...
2 3

Kalp krizi kendi kendine geçer mi?

Gece anneme kalp krizi vurduğunu düşünüyorum... Kendi kendine geçti balkona çıktık hava aldı yattı falan düzeldi ama akşam doktora...
4 3

Hacamat yaptırmak istiyorum, sorularım detayda, bilgi verir misiniz?

Ortalama ücreti ne kadar? Ne gibi bir faydasını gördünüz? Hastanede mi yaptırdınız? Acıyor mu?
1 12

Kalp krizi öldürür mü?

Tekrar olursa risk var mı?
0 7

Hangi vitamin eksikliğiniz var?

Sizde ne vitamini eksikliği var? #Edameda 💛
33 44

Terapistin mesaja kalp bırakması doğru mu değil mi?

Terapistim görselde gördüğünüz gibi mesajlarıma bazen kalp atıyor benim de atığım oluyor sizce normal bi durum mu değil mi? Yapay zeka...
4 4

1 yıl içerisinde çıkardıkları COVİD-19 aşısı için ne düşünüyorsunuz?

Malumunuz ki 2019 sonlarında başlayan Covid 19 için 1 sene içerisinde aşı hazırladılar. Ve şu an aşı olan çoğu kişinin ani kalp krizi,...
2 5

Mental yorgunluğunuz varsa, sebebi nedir?

Konsantrasyon sorunu yaşıyorsanız, sebebi sizce nedir?
23 13

Boyle sirti olan var mi napabilirim?

Bu sirt duzelir mi
5 12

Hasta olunca ne yaparsın?

5 3

Zombi salgını sizce gerçekleşmesi mümkün olan bir şey mi?

Covid sonrası geleceği söylenen insanların beynine saldıran virüs şekli olan ve Dizilere konu olan zombi virüsü olasımı?
2 2

Nöro psikiyatri üzerine ilim dağıtıyorum almak istersen gel içeri, yoksa kaydır aşağılarda bir busenin aşk zırvalarını oku?

Öfke haz verir. Ortalama 15-20 dakika sürer. Amigdala devreye girince kişiyi harekete geçirecek olan fiziksel ve duygusal hormonlar...
1 1

Öne Çıkanlar

Rexapin 5 mg ne işe yarıyor? Rexapin 5 mg kullananların yorumu nasıl?

Doktorum neyim olduğunu da söylemiyor, kafasına göre ilaç yazıyor. Bu ilaç ne için kullanılıyor genelde bilen var mı? Rexapin 5 mg...
4 6

Cec 1000 mg kullanıcı yorumları nasıl?

Cec 1000 mg kullanıcı yorumları nasıl? Bu ilacı daha önce kullanan var mı, nasıl geldi?
1 4

Depreks 20 mg kullananların yorumları nasıl?

Depresyon tedavisi görüyorumm depreks isimli antidepresan etkilimi acaba 1 aydır içiyorumm acaba ne zaman etki gösterir? Depreks 20 mg...
5 3

Uyumaya çalışırken kendi kalp atışını duymak normal midir?

Arkadaşlar nefes almakta güçlük çekiyorum kalbimin atma sesini duyuyorum sürekli uyuyamıyorum ne olabilir sizce panik atak belirtileri...
5 9

Majezik duo ve Majezik arasındaki fark nedir?

Soru gayet açık arkadaşlar Majezik duo ve Majezik arasındaki fark nedir?
4 9

Pen-Os 1000 antibiyotik kullananlar memnun musunuz?

Bademcik iltihabı için kullanan faydasını gören var mı?
3 4

Desmont 5/10 mg kullananlar yorumlarınız nedir?

Desmont adlı ilacı yazdı doktorum. İlk dozumu aldım bu gün. Uyku problemi çekende biriyim. İlacın yan etkilerinde ve internetten...
2 1

Tamamlayıcı sağlık sigortası olan var mı?

Özel sağlık kurumlarında fazladan ödeme yapmanıza gerek bırakmayan tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran var mı? Maliyeti nasıl? Hangi...
4 11

Huzursuz bacak sendromu nasıl bir şey?

Çok kötüyüm ya psikiyatriye gitsem hangi ilactan verir bi fikri olan var mi
9 11

M-Furo Losyon kullanan var mı, etki ediyor mu?

M-Furo krem yeni kullanmaya başladım , kullanan var mı aranızda? Bildikleriniz varsa söylerseniz sevinirim. M-furo krem kullananlar...
1 1
1 2 3 ...1000
YÜKLENİYOR...