Kaç kişi evde ıslak zeminde kayıp iki seksen yere uzandı ?

Banyoda ,banyodan çıkınca ya da evin diğe ryerlerinde.Siz kaç kez ıslak zeminde kayak yapıp yeri öptünüz evde ?

Güncellemeler:
Hepimize geçmiş olsun daha dikkatli olmalıyız. Cevaplarınız için teşekkür ederim yalnız değilmişim. :)

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• geçmiş olsun

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 39

• Ben banyoda düşmüştüm ama ellerimi koydum yere düşerken.

• tabiki öptüm hatta kankardeş bile olduk..

• Merdivenlerden top gibi aşağı kata yuvarlanmak da bunun içine giriyor mu?

• :D sebebi ıslak zeminse neden olmasın.

• Yok bizimki kuru kuruya bir düşüştü... Allah düşürmesin.

• evde hiç olmadıda havuzda çıkıp koşarken rövaşata attığımı bilirim :D

• Ben iyi kayakçı olduğum için bu konuda avantajlıyım. Düşmeye ramak kala bir şekilde dengemi sağlarım, ama malesef bu sefer de kapı duvarları öperim:(

• :D

• bacaklarımın ikiye ayrıldıgı almuştur ama daha yerle duygusal bi yakınlaşmamız olmadı.

• sadece kayıp birkaç metre ilerlerdiğimi bilirim ama hiç düşmedim :D aaa dur banyoda düşmüştüm de başımı çarpmadan ucuz kurtulmuştum...

• ooo banyoda düştüm :) çok komediydi ya kendime güldüm :)

• Bir kere banyodan cıkar cıkmaz yere havlu koymayı unutmuşum kaymem diyerekten bir ayağımı basmamla kaymam bir oldu ama büyük tehliye atlatmıştım. Tam kalçamın üstüne oturdum her taraf beton kafamı vursan allah korusun.

• Evde hiç başıma gelmedi ama bir kere buzda kayıp düştüm. İlgin bir tecrübeydi. :) Belimi vurdum. Önce acıdan kıvrandığım için kalkamadım. Sonra da gülmekten kendimi toparlayıp kalkamadım. Bir kaç kere kalkmaya çalışırken tekrar düştüm filan. Çok gülmüştüm ama sonra belim çok fena şişti. Neyse ki kalıcı bir durum olmadı. :))

• evet ben bu şekilde çanağı kırmıştım. Hey gidi günler

• ben kalçamın üzerine bi düştüm küçükken götü kırdım sandım 1 saat götümün üstünde oturmayınca geçti:)

• uff seninki fenaymış. Ben sol koluma doğru düştüm.

• ben o işi meyve ağacına dalarken yaptım:)

• bugün mü?

• şimdiye dek

• merdivenlerden düştüm bi keresinde yeğenim de kucağımda off feciydi feci ikimize de bişiolmadı ama ödümle bokum birbirine girdi resmen :S

• Bu söylediğin çok yaşanan bi ev kazası. Her insanın başına gelir.

• kaykaycımıyız biz :D

• düşüyodun ama geçen :D

• O kadar boyum yok ki...

• küçükken taekwondo ya giderken salonu yeni yıkamışlardı antrenmanda kayıp düşmüştüm sırt ustu. nefesim kesildi 1 dk falan hocalar müdahale etti ciğerimi açtılar bi şekilde oyle kurtuldum.

• ben tiii 4 yaşında balkonda kaymısım kırdık sütun gibi bacagı.o zaman boy 2.80 yoktu ama simdi düssem 1.90ı bulurum.sen kaç kere düstün bacım

• defalarca..

• Benim vardır öyle bi anım

• Bayoda degilde disarda buzda dustum o kadar buz vardiki o memlekette dusmeden kisi gecirmek imkansiz hatta arkadaslarla iddalasirdik hic dusmeyen olacakmi diye :) helede sokakta zor boyda uzun olunca gurultude fazla oluyor resmen sokak bana bakti sanki ucuyordum hersey yavasladi ani dolu dolu yasadim hala hatirliyom:D

• Simdi düşmedim dersem ve yakın zamanda düşersem senin yüzüne derim :)))

• Düştüm düştüm ama her seferinde kalkmayı bildim :)

• her yaz

• Yakın zamanda geldi başıma perişan oldum tam böğrümden aldığım darbe sonucu kollarım ve nefes yollarım perte çıkmıştı. Klozet kapağıda parça pinçik olmuştu.

• Kaydım ama yeri öpmedim.Çünkü bir bjjci olarak düşmeyi biliyorum.Kafamı kolayına yere çarpmam omzumun üstüne düşerim ya da yuvarlanırım :))

• En kötü ihtimal birazcık belimin üstüne düşerim belki :))

• bjjci nedir ?

• Brazilian Jiu Jitsu.Bizim yere düşmemizden de öte biz zaten sürekli yerdeyiz :)) Google a yaz bjj diye ne olduğunu anlarsın :)

• özellikle kızlar totoşlara dikkat edin çürümesin

• Hiçç düşmedim.

• evde zemini ıslak gördüğüm anda leğeni kapıp geliyorum :)) henüz yer öpmedim kısmet

• birçokkez benim başımdan birkez de yeni takılan cam kapı polayı geçti eve annemler yeni bir cam kapı takmışlar balkona ben görmedim tabi pat kafamı vurmuştum

• 1.75 uzandım ben..boyum o kadar :)

• Karlı bir kış günüydü... Arkadaşım yere düştü diye kahkaha atarak gülmüştüm... 5 dk geçmedi biraz ilerde ben düştüm :(Gülme komşuna gelir başına gerçekleşti

• düşemedim bir türlü :(( her seferinde bacaklar ayrılıp bel sakatlanıp toparlıyorum. keşke düşsem:) bukadar zararlı çıkmam :D

• oda kötü tabi.

• düşünsene bacakların caaart diye ayrıldığını :))) üç gün toplayamıyosun ondan sonra apış aranı :D

• hiç düşmedim. yere sağlam basanlardanım.

• Ben hic dusmedim. ama 8. kattaki yalniz yasayan komsu kadin duserek beyin kanamasi gecirdi ve öldü

• çok düştüm düşeni tutmam pis gülerim

• 3 seksen de ben uzandım

• ben ben ben mabadımdan alkış sesi geldi desem yeridir :)))))

Kızlar Ne Diyor 29

• Hiç düşmedim hep düşcekmiş gibi yapıp son anda kurtuldum.

• yaaa sorma:D ben çok düşüyorum canım acısada elimde değil kendime gülüyorum.D düşenlere çok gülerim bide:D:D::D bide halı kayıyor bizde vala artık canak gitti benim:D

• sanırım 16 yasındaydm.küstüğüm kuzenime evdeyken hava atayım dedm.öyle bi havayla yürüdmki.kendimi yerde buldm kaygan zemnde hala gülüyoruz :D

• hiç öyle alışkanlıklarım olmadı da genelde kapının kolunu takılıp düşme tehlikesi geçiririm :)

• Bikaç kez başıma geldi korkunç ve üzünç :(

• popom kırıldı sandım :D

• Ayy cok fenaa helede banyodan cıkınca..

• balkonu yıkarken bi kere caaart diye bacağım ikiye ayrıldı,bi kerede banyoda çok pis düştüm ama kalbim nasıl atıyodu kormakdan ,insan düşerkende ne tarafa düşsemde o kadar az canım yansın diye hesap eder yahu :))

• ahaha :D

• Yan düşecen :)Birde düşerken artık ayakta kalmaya çalışmayacan sen kendini yan olarak yere atacan :))

• Videonun sonunda çıkan canavardan korkup salona koşarken ayağım kaymıştı kaburgalarımın üzerine düşmüştüm 2 dk nefes alamamıştım çok feciydi.

• Tatilde dustan cıkınca düsmüstüm halı falan yoktu yerde kolum baya acimis kanamisti düsünce annem, kuzenim, yngem güldü kardesim dalga gecti çok zoruma gitti agladim :D

• Ohooo sayamadım ben :D

• heeehe hiç düşmedim ama düşen bir arkadaşıma hayret etmiştim nasıl düşer diye.. Denedim, düştüm ve azım burnum dağılmıştı :)))

• Islak zemin yine neyse de,yahu ben holdeki halının üstünden geçemiyorum artık korkudan.Yahu bir insan her seferinde mi akrobasi yapar? Canımdan bezdim,bez-dim.. :(

• ben düşmedim hiç öylede düşene çok gülerim :)

• Birgün sende düşersin.Yaşın genç daha :PP

• Allah korusun aaa

• bence yaşayamayan yoktur.

• gecenlerde mutfakta uzandım.

• beeeeeeeen..

• ben ..fkt hatırlamıyorum..kçktüm

• bende düşerim.özellikle küvette düşmek en tehlikelisi sanırım..Allahtan ben ters tarafa düşmüştüm aksi taktirde musluğun olduğu kısımda kesinlikle kafama darbe alırdım,yaşyacağımı bile sanmıyorum..kaygan zeminler gerçekten çok tehlikeli..

• evet evet o ben (:

• ıslak zeminde kaymadım da kaykayın ustune basıp ucmuslugum var :)

• Düşmeden olmaz düşmüşümdür birkaç kez

• Balkonu yıkarken her zaman düşerim. Artık eğlence haline getirdim bilerek kayıyorum :D

• saymadim :D

• Uzun zamandır olmuyor ama en son olduğunda popoma oturamadım 2 gun..

• ben banyoda düştüm çok kötü :S bel kısmım 2 hafta boyunca mor gezmiştim

• banyoda düşmeyi pek seviyorumsesin çıkmıyo, kıpraşamıyosun, toton donuyo...gebersem kapı kitli

• Onu kuru zeminde de becerebilen nadir canlılardan biriyim...

• Eskiden çok düşerdim. Artık ıslak olan yere terliksiz girmiyorum.

Yükleniyor...