Şampuana tatlı badem yağı eklemek?

Bunu deneyen var mı arkadaşlar? Daha önce ekleyip kullanmıştım uzamasını hızlandırmıştı sanki, ve de dökülme problemim olduğu içinde koymuştum. Durulanmasında sorun olmuyor. Sizden de kullananlar oldu mu?


0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

 • Bak tatlım badem yağını ben bır ara çook kullandımm haftadaa 2 gun saçlarıma sürer 40 dakka bkletr sonra fazla şampuan kullanmadan 2 günde o yağı tamamen arındırırdım.. Böyle böyle yapa yapa saçlarım öyle parlamaya başladı ve sankı boya vurmuşum gibi kendı sac rengım belirgınleşti.. Bu arada saç dökülmesine çok değil azz yardmcı oldu.. badem yağı vucudada ıyı gelıyor çatlaklaraada öyle güneşe karsıda öyle..

  Şampuana dökmeye sıra gelınce ewed dök çnkü şampuandakı kımyasalların azalmasına neden oluyor fakat şuna dıkkt et badem yağı haftada 2 kere kullan yoksa etkısınden daha cokk yan etkısını görürsün.. bu yuzden o karıştrdığın şampuanı haftada 2 kere kullan .İçinde badem yağı olduğu için onu kullandığın gunden 1 gun sonrası yağlanmaya sebep olabılır.. diğer günler için saç dökülmesı için doktora gt ve onun önerdiği şampuanı kullan .. Benım saçlarım ımana geldi wallaha .dd bir de demir eksikliğine dıkkt et bunun için ya dahılıye doktorundan demır içerıklı ılaç yazdryada demir besınli yıyecklr ye Fazla acıklayıcı oldum galıba .DD

  0|1
  • Şikayet

   Şampuanın(300-400ml) içine o kadar yarım kapak kadar koydum bu sefer. En son kullandığımda 1,5 kapak falan koymuştum hem şampuanı çok sulandırmıştı hem de çok kurutuyordu benim saçlarımı. Tabi onu hergün kullanıyordum. Demir eksikliği için hap var bir tane onu kullanıyorum arada. Teşekkürler bu arada :)

  • Şikayet

   rica edrim bu arada hindistancevizi yağı var A D E C vitamnlerıde var onda onuda koymyı dene bnce :dd yüzünede sürebilirsın 45 dkka bklet sonra sabunsuz ılık suyla yıka 1 kaç güne farkını görürsun .d