Şampuana tatlı badem yağı eklemek?

Bunu deneyen var mı arkadaşlar? Daha önce ekleyip kullanmıştım uzamasını hızlandırmıştı sanki, ve de dökülme problemim olduğu içinde koymuştum. Durulanmasında sorun olmuyor. Sizden de kullananlar oldu mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bak tatlım badem yağını ben bır ara çook kullandımm haftadaa 2 gun saçlarıma sürer 40 dakka bkletr sonra fazla şampuan kullanmadan 2 günde o yağı tamamen arındırırdım.. Böyle böyle yapa yapa saçlarım öyle parlamaya başladı ve sankı boya vurmuşum gibi kendı sac rengım belirgınleşti.. Bu arada saç dökülmesine çok değil azz yardmcı oldu.. badem yağı vucudada ıyı gelıyor çatlaklaraada öyle güneşe karsıda öyle.. Şampuana dökmeye sıra gelınce ewed dök çnkü şampuandakı kımyasalların azalmasına neden oluyor fakat şuna dıkkt et badem yağı haftada 2 kere kullan yoksa etkısınden daha cokk yan etkısını görürsün.. bu yuzden o karıştrdığın şampuanı haftada 2 kere kullan .İçinde badem yağı olduğu için onu kullandığın gunden 1 gun sonrası yağlanmaya sebep olabılır.. diğer günler için saç dökülmesı için doktora gt ve onun önerdiği şampuanı kullan .. Benım saçlarım ımana geldi wallaha .dd bir de demir eksikliğine dıkkt et bunun için ya dahılıye doktorundan demır içerıklı ılaç yazdryada demir besınli yıyecklr ye Fazla acıklayıcı oldum galıba .DD

• Şampuanın(300-400ml) içine o kadar yarım kapak kadar koydum bu sefer. En son kullandığımda 1,5 kapak falan koymuştum hem şampuanı çok sulandırmıştı hem de çok kurutuyordu benim saçlarımı. Tabi onu hergün kullanıyordum. Demir eksikliği için hap var bir tane onu kullanıyorum arada. Teşekkürler bu arada :)

• rica edrim bu arada hindistancevizi yağı var A D E C vitamnlerıde var onda onuda koymyı dene bnce :dd yüzünede sürebilirsın 45 dkka bklet sonra sabunsuz ılık suyla yıka 1 kaç güne farkını görürsun .d

Kızlar Ne Diyor 6

• Tatlı bademyağı kullandım saçımı çok kabarttı bıraktım o yuzden.

• besliyormuş masaj yaparak kullan şampuana nie katıosun haftada 1 sacına maske yap

• Her şampuanda birazda olsa etkisi olarak uzun vadede faydası olur diye düşünüyorum. Öbür türlü haftada 1 kere hem az kalır hem de saçlarım ince telli olduğu için daha çok dükülüyor öyle kullanımda.

• iyi madem dene sonucu bizede acıkla :)

• tatlı badem yagı hiçbi işe yaramıyor kesinlikle.dökülme problemin varsa ve maddi yonden biraz iyiysen su ürün mükkemel sampuanı ve yagını kullanıyorum link

• Ayrı kullandıgım var . beraber kullandigim yok ama bence bi farki yoktur . Ayri da kullansan sampuani kullaniliyor beraber karistiririsan sampuanla yine sampuan kullanilir . Badem yagi zaten saclarin en iyi kisa zmnda uzamasini saglar , saclarin yumusak olmasini , parlamasini ve saci daha ışıltlı yapar . Bi zarari yok beraber kullanmada .

• iyi olur

• Denemedim ve yeni duydum panpa senden :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...