Garnier cilt ürünlerini kullanan var mı?

garnier ürünlerini kullanan var mı cilde iyi geliyor mu sivilce siyah nokta vs

Güncellemeler:
tesekkür ederim yardımlarınız için :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• garnierin yüz ürünlerinden uzak dur bu kadarını diyeyim.siyah noktalarım yoktu cok az.sırf onlar için kullandım.yüzümde bi kaşıntı belirdi.o kremi sürdükten sonra sen 50 de ben 100 siyah nokta:) kesinlikle cilde hiçbi katkı saglamıyor.1 kullanımlık yaptm cope attım.içim sızlana sızlana doktora gittim.cok sükür gecti.garnierin link bu ürünüydü sanırım

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben kardeşimle peeling ürününü kullanıyorum. Senelerdir yüzümden atamadığım yağlardan kurtardı ama sanki böyle yüzüm özellikle alın bölgemde noktalar halinde pürüzler oluştu peeling yapmaya başladıktan sonra

• yan etkisi falan mı acaba?

• Öncekileri Göster
    • çok teşekkür ettim:)

• Rica ederim ne demek :)

• duyumlarıma göre etkisi negatifmiş.

• Siyah noktalar için başarılı ürünleri. Kullanabilirsin :)

• var piyasadaki çok üründen çok daha kaliteli

• 3'ü bir arada olan bir şeyi vardı, onu kullanıyorum ama gözüme kaçıyor çok tanecikleri. Siyah nokta açısından işe yaradığını söyleyebilirim, her duştan sonra burnuma maske olarak kullanıyorum.

• temizleyici jel kullanıyorum düzenli kullandın mı gayet güzel günde 2 kere ondan sonra kil maskesi kullanmayı düşünüyorum

• Fena degil duzenli kullanimda etkisi var.

• Yogurt sürüyoz

• Clean & clear siyah nokta için birebir

• genelde ürünlerini beğeniyorum...

• işe yarıyor el temizleme jelleri çok güzel.

• kıçımda kullanıyorum bir faydasını görmedim başka bir marka kullan

• kıçında kullandığın için fayda görmeişsindir...

• başka neremde kullanacaktım sorması ayıp

Kızlar Ne Diyor 19

• Güneş koruyucusunu kullandım sadece

• bence bu tarz markalara inanma dogal kendin yap

• Hiç kullanmadım

• Evet cildi kuruttuğu için sivilcelerde azalma oluyor.

• sadece saç boyası

• 3u bır arada olanı tonıgını ve nemlendırıcısını kllanıyorum ama pek memnun degılım olay daha kısa sure de etkı gosterdı.

• Makyaj temizlemek için iyi

• ne makkajı yaaa senın makkaj mı kullanıon alla senn öfpöf yaa

• kafayı yemiş arkadaş

• evet çok güzeller temizleyicileri filan.

• evet kullanıyorum gayette memnunummmm maske olarak arada kullanıyorum resmen yüzüm nefes alıyo o derece

• kafeinli gözaltı roll-onunu almıstım. erkek kardesim caldı :) pek etkisini ölçemedim o sebepten ama peeling+temizleyici+tonik üçü bir arada temizleyicisi var. onu kullanıyorum epeydir. cok etkili. yüzüne masaj yaparak sür. duruladıktan sonraki ferahlamayı hisset. cidden gözeneklerin acıldıgını hissediyorsun.

• her ciltte her urun farklı etki bırakır o yuzden bizim yorumlar pek isine yaramaz senin. 3u 1 arada yuz temizleme urununu ullanıyorum bi yararını da zararını da gormedim bitmesini bekliyorum degistiricem

• Ben Garnier 3 in 1 kullanıyorum. Temizleme konusunda bire bir maske yapınca da yüzün yumuşacık oluyor ama siyah noktalara çare henüz bulamadım :(

• garnier yerine aynı fiyatlara kesinlikle neutregena nın greyfurt peelingini öneririm.. kullandığımdan beri bayağı memnun kaldım.. garnier varla yok arası bir marka.. sadece göz altı roll-on u güzel...

• çoğu kişiye göre iyi değil hele ki bazı ürünlerinde cildi beslerken tüyleride besliyor göz makyajı çıkarmak için yeterli olan bir marka

• garnier bb krem kullanan var mı ?

• tavsiye etmem.. bb krem alacaksanız eğer physicians formula veya the balm alın ikiside parabensiz ve doğal...

• Göz makyaj temizleyici iyidir.

• 3 übi arada kullanıorum

• memnunmusun pekii

• Öncekileri Göster
    • peki teşekkür ettim :)

• rica ederim:)

• garnier üçü bir arada çok iyi memnunum

• Pek etkisi oldğu söylenemez

Yükleniyor...