Garnier cilt ürünlerini kullanan var mı?

garnier ürünlerini kullanan var mı cilde iyi geliyor mu sivilce siyah nokta vs

Güncellemeler:
tesekkür ederim yardımlarınız için :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• garnierin yüz ürünlerinden uzak dur bu kadarını diyeyim.siyah noktalarım yoktu cok az.sırf onlar için kullandım.yüzümde bi kaşıntı belirdi.o kremi sürdükten sonra sen 50 de ben 100 siyah nokta:) kesinlikle cilde hiçbi katkı saglamıyor.1 kullanımlık yaptm cope attım.içim sızlana sızlana doktora gittim.cok sükür gecti.garnierin link bu ürünüydü sanırım

Erkekler Ne Diyor 12

• Clean & clear siyah nokta için birebir

• var piyasadaki çok üründen çok daha kaliteli

• işe yarıyor el temizleme jelleri çok güzel.

• temizleyici jel kullanıyorum düzenli kullandın mı gayet güzel günde 2 kere ondan sonra kil maskesi kullanmayı düşünüyorum

• Fena degil duzenli kullanimda etkisi var.

• genelde ürünlerini beğeniyorum...

• kıçımda kullanıyorum bir faydasını görmedim başka bir marka kullan

• başka neremde kullanacaktım sorması ayıp

• kıçında kullandığın için fayda görmeişsindir...

• 3'ü bir arada olan bir şeyi vardı, onu kullanıyorum ama gözüme kaçıyor çok tanecikleri. Siyah nokta açısından işe yaradığını söyleyebilirim, her duştan sonra burnuma maske olarak kullanıyorum.

• Siyah noktalar için başarılı ürünleri. Kullanabilirsin :)

• Ben kardeşimle peeling ürününü kullanıyorum. Senelerdir yüzümden atamadığım yağlardan kurtardı ama sanki böyle yüzüm özellikle alın bölgemde noktalar halinde pürüzler oluştu peeling yapmaya başladıktan sonra

• Rica ederim ne demek :)

• çok teşekkür ettim:)

• Ben gözlük kullanıyorum 19 senedir. Terlediğim zaman gözlüğümü takamıyordum senelerdir. Yüzümdeki yağ, ter, gözlüğün burunluğu birleşince yara oluyordu. Tam bir işkence yani. Şimdi mis gibi yara derdi yok her türlü kullanabiliyorum gözlüğümü. Hafiflemiş gibi oluyor yüzün :D

• Öncekileri Göster
  • Yogurt sürüyoz

• duyumlarıma göre etkisi negatifmiş.

Kızlar Ne Diyor 19

• evet çok güzeller temizleyicileri filan.

• evet kullanıyorum gayette memnunummmm maske olarak arada kullanıyorum resmen yüzüm nefes alıyo o derece

• her ciltte her urun farklı etki bırakır o yuzden bizim yorumlar pek isine yaramaz senin. 3u 1 arada yuz temizleme urununu ullanıyorum bi yararını da zararını da gormedim bitmesini bekliyorum degistiricem

• kafeinli gözaltı roll-onunu almıstım. erkek kardesim caldı :) pek etkisini ölçemedim o sebepten ama peeling+temizleyici+tonik üçü bir arada temizleyicisi var. onu kullanıyorum epeydir. cok etkili. yüzüne masaj yaparak sür. duruladıktan sonraki ferahlamayı hisset. cidden gözeneklerin acıldıgını hissediyorsun.

• çoğu kişiye göre iyi değil hele ki bazı ürünlerinde cildi beslerken tüyleride besliyor göz makyajı çıkarmak için yeterli olan bir marka

• 3u bır arada olanı tonıgını ve nemlendırıcısını kllanıyorum ama pek memnun degılım olay daha kısa sure de etkı gosterdı.

• garnier yerine aynı fiyatlara kesinlikle neutregena nın greyfurt peelingini öneririm.. kullandığımdan beri bayağı memnun kaldım.. garnier varla yok arası bir marka.. sadece göz altı roll-on u güzel...

• Makyaj temizlemek için iyi

• kafayı yemiş arkadaş

• ne makkajı yaaa senın makkaj mı kullanıon alla senn öfpöf yaa

• garnier bb krem kullanan var mı ?

• tavsiye etmem.. bb krem alacaksanız eğer physicians formula veya the balm alın ikiside parabensiz ve doğal...

• Göz makyaj temizleyici iyidir.

• Pek etkisi oldğu söylenemez

• sadece saç boyası

• Güneş koruyucusunu kullandım sadece

• Evet cildi kuruttuğu için sivilcelerde azalma oluyor.

• 3 übi arada kullanıorum

• rica ederim:)

• peki teşekkür ettim :)

• valla canım benim suratım mayın tarlasıydı bu ürünü kullandıktan sonra gözle görülür fark var herkes ne güzel olmuş cildin diyor

• Öncekileri Göster
  • garnier üçü bir arada çok iyi memnunum

• Ben Garnier 3 in 1 kullanıyorum. Temizleme konusunda bire bir maske yapınca da yüzün yumuşacık oluyor ama siyah noktalara çare henüz bulamadım :(

• Hiç kullanmadım

• bence bu tarz markalara inanma dogal kendin yap

Yükleniyor...