Erkekler nasıl sünnet oldunuz? Uyuşturdular mı uyuşturmadılar mı?

Erkekler, nasıl sünnet oldunuz, uyuşturdular mı uyuşturmadılar mı ne hissettiniz, kaç yaşındaydınız, korktunuz mu?

0|0
3|31

En İyi Erkek Görüşü

• sünnet link

0|0
    • Şikayet

uyuşturmadan kesiyor.

• Şikayet

herif bi boyunu ölçtü, bi kontrol etti, sonra tamam zamanı gelmiş budama makasını getirin... :)))

şaka bi yana berber amca ve usturası sağolsun, önce bi çekti sonra 1 saniyeden kısa bir sürede her şey bitmişti. bağıracak fırsatım olmadı. ama ondan sonra ağlamaya başlamışım. yatağa koyup hediyeler verene kadar ağlamışım.

• Şikayet
      26gün

7 yaşındaydım (25 sene once), birgün oncesinde yapilan sacma sapan bir düğünün arkasindan evin önünde verilen yemek mevlid arkasindan konvoy oluşturdular. Uzerimde sunnet kiyafeti ve elimde asayi sallayarak en onde cevreye gülücükler saciyordum. Sonra eve geldik sünnet olmama konusunda israrim yetersiz kaldı, beni zorla bikac kisi tuttu, asagi tarafimi cikartti, sonra sandalyede birinin kucagna verdiler, o da iki ayagimdan sikica tuttu. Sunnetci once sol sonra sag testisimin altina igne vurdu, vururken bayaga bagirdim. Sonra aradan 3 dk gecmeden uyustumu kontrol etmeden makasla kesmeye basladi, cigliklarim 1 km uzaktan duyulmustur, 3 dk da uyusmayacagi belli ama sirada 3 tane komsu oldugu icin acele etti tahminim, hakkımı helal etmiyorum Allah belasını versin.