• Sor
  • Bence

Erkekler nasıl sünnet oldunuz? Uyuşturdular mı uyuşturmadılar mı?

Erkekler, nasıl sünnet oldunuz, uyuşturdular mı uyuşturmadılar mı ne hissettiniz, kaç yaşındaydınız, korktunuz mu?

En İyi Görüş

• sünnet link

• uyuşturmadan kesiyor.

• link icin sagol. merakimizi giderdin. senin hikayen ne?

• herif bi boyunu ölçtü, bi kontrol etti, sonra tamam zamanı gelmiş budama makasını getirin... :)))
      şaka bi yana berber amca ve usturası sağolsun, önce bi çekti sonra 1 saniyeden kısa bir sürede her şey bitmişti. bağıracak fırsatım olmadı. ama ondan sonra ağlamaya başlamışım. yatağa koyup hediyeler verene kadar ağlamışım.

Kızlar Ne Diyor 3

• :) Bir erkeğin bu sorusuyu sorması ve erkeklerin açık yüreklilikle cevap vermesi çok hoş.Tebrikler.

• tesekkurler

• biz kızlar gibi korkak deiliz taş gibi yüregimiz war allaha şükür korkususuz biz :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

• Korkma hiç acımıyacak :)))))abimden bılıyorum uyuşturuyorlar

• paylasim icin sagol.

• ben kuzenimin sünnetine tanık oldum. iki kişi ellerini, iki kişi bacaklarını, bir kişi kafasını tutuyordu. öyle bir bağırdıki anlatamam. ama nasıl kestiklerini görmedim. acı bişey.

• Neresini kestiler ki okadar insan tuttu?

• Öncekileri Göster
    • bağırta bağırta kestiler yazık. ama sonra güzel görünüyor. :)

• bişi diycem burdan herhangi bir kız erkek diyelim erkeklerin o yaşadı acıyı o da yaşadı diyek çok acıtan bişi ama bu kızlar neden hep bu konuda alay ediyo sinirim bozuluyo yani biraz erkekleti teseli edin ya kızlar su an türkiyede olup bize bşi olmaz die bişi sölemeyin ışıd ın bir yerinde kızların da sünnet ediyolarmış erkeklerin derisi kızların namusu gidiyomuş duyduma göre ama kadın sünneti hankında kızların tarafındayım paslanmaz jlet ile kesiyolarmış kızın bir bağrışı bir mahalenin %100 o sesi duyuyo erkeklerin bagrışı mahalenin %25 ini zor geçiyo haberiniz olsun kızlar

Erkekler Ne Diyor 30

• baltayı vurdu kesti

• 10 yaşımdaydım, çok korkuyordum. Kaçmayı bile düşünmüştüm ama korkularım yersizmiş :)))Uyuşturdular iğneyle.

• Hayal meyal sünnetçinin içeri girişini hatırlıyorum:) 13 seneyi geçmiştir,heralde acımamıştır:)

• 10 yaşındaydım, sünnetçi uyuşturmak için iğne yapmıştı ama sanırım iyi uyuşturmadan kesmeye başladı çok canımın yandığını bilirim sadece, ve de çok bağırmışım. Şimdi lazerle kesiyorlar, geçen ay çocuğu sünnet ettirdik hastanede, tek iğneyle birkaç noktadan uyuşturdular önce, sonra eline bir dergi tutuşturduk, dergiye bakarken 10 dakikada sünnetçi işini bitirmişti bile.

• teknoloci baska sey canim. :)

• Şimdi adam eline aldı, bi güzel sıvazladı... Ne anlatiim yahu! İğne falan yaptılardı... Kemal Özkan. :)Ehliyetimde var.

• :))))))))

• küçüktüm uyuşturdularrmı hatırlamıyorum ama baya ağlamıştım kestiler sonra süslü bir yatağa uzattılarr lokumlar paralar ve öpücükler ve ablaların sıcaklığı :))))

• 7 yasında idim iğne yapıldığını hatırlıyorum

• 5 ya da 6 yaşlarındaydım sanırım. Hiçbirşey hissetmedim ve korkmadım. Hatta ben biraz dışarıda oyun oynayacağım diye ısrar etmişim. Sonra eve gelince acısını hissetmişim.

• hatırlamıyorum...(o derece kötü yani)

• vayy yaktilar seni desene. :)

• hatırlamıyorum...

• dalga bolon gibi oluyor şişiriyor sonra kesim işine geciyor:)

• Annem ufakken sünnet etmişti :s Tarihini hatırlamıyorum :D---------------------Sünnet olayını merak edenlere anlatıyım :)))Önce lokal anestezi(1 ampül JETOKAIN olur genelde) iğnesiyle penis altı ve üstüne uyşturucu ilaç zerk edilir. 2-3 dakika sonra baltayla bile kessen acımayacak hale gelir o derece uyuşur. Uyuştuktan sonra kabuğa içten pens atılır. Diğer penste kabuk ne kadar kesilecekse ordan atılır. Artık kabuk alınmaya hazırdır :)) Lazer ısıtılır ve pens atılan yerden kesilir. Cızzzzzttt sesi, dumanlar ve et kokusu eşliğinde zor kısım atlatılmıştır. Penis başı açığa çıkmıştır. Kenar kabuklar gövde kısmına dikişle tutturularak işlem tamamlanır. Daha sonra gazlı bezle sarılır.

• annen sunnetcimi idi :)

• Öncekileri Göster
    • yani kidemli sunnetci diyebilirmiyiz :))) paylasim icin sagol dostum. :))

• Sünnet için pek tercih edilmez. Çünkü verilen bıçak parasına sünnetçiler 10 tane çocuk sünnet eder.

• Haci agzimda çok güzel dondurma vardi o düştü ondan agliordum bakarken iğne sokuyolardi la niye soktu bilmiom dikine hem de için gitmisti

• 5,5 yasinda oldum. Rahat bir sene bagirdim cagirdim yalvardim sunnet olmak icin e sonunda dayanamadilar sunnet ettirdiler. Turkiyede olacaktim Benim acelem yuzunden beklemediler burada oldum. Uyusturdular.

Mesai yetmedi gucleri yetmedi; iki defa oldum:)))

• uyuştursalar nolcak etkisi geçince aynı acı :S

• sünetciyi görünce korktum bir tek. sonra zaten uyuşturuyorlar ben gel keyfim gel uzandım yattım o da halletti işini helalleştik o yoluna ben yoluma :D

• uyuşturmadı valla puşt herif hemde içine tel soktu öyle bi bağırdım ki mahalle ayağa kalktı valla ölecem diye korktum o acıdan valla o günü hatırlayınca halen sızlar benimki

• ben ilkokuldaydım.hastanede ucundan kesip dikiş attılar. eve gelince iğne(uyuşturma) etkisi geçince yanmaya başlamıştı.acı bir şey ama mutluyum.erkekliğin 1. adımı.

• köy süneti oldugu için elektirikli telli ıstılmış havya ile ketikleri için uyşusad uyuşmasada acıtıyo her türlü ağlıycan yani 5 yaşındayken her cocuk gibi saftık olmaz sanarken 1 hafta yatakta kaldık :DD

• uyuşturalarak apılan bir işlem ama nihayaetinde olcak kişiyi geen birşey. biz çok küçükmüşüz şimdi hyal meyal hatırlıyorum ama işim gereği pek çok sünnet vakasına girdim...en zahmetlisi bitik varsa onları temizleme de...

• küçüktüm ama neyin ne olduğunu az çok farkindaydim ellerimi ve ayaklarimdan tuttular yukari bak evladim ben bakarmiyim iğneyi sokunca gözlerim fal taşi gibi açildi birde elinde ustura vardi çok korkmuştum şünnetçi bu arada kafasini kesdi peruksuz adama dönmüştü zavalli bunlar yetmiyormuş gibi odaya ne kadar kiz varsa hepsi giriyor bakiyorlardi sanki bir şey varmişş gibi :-))

• Sünnetçi amca geldi önce bi uyuşturdu sonra ucundaki deriyi kesti en sonunda da dikti ve gitti.Korktum mu evet korktum ağladım mı evet mutlu musun şimdi?

• kokmakda aglamakda dogaldir. niye mutlu olim canim. paylasim icin sagol.

• ahhh be abi 2 yaşında olmuşum bi pok hatırlamıyorum :D:D:D:D:D

• makasla uyuşturmadan kestller. sünnetçi önce dikine biraz kesti, sonra etrafını çepeçevre keserek deriyi çıkardı.

• Maaşallah epey incelemişsin. Sünnetin senin sünnetin olduğuna emin misin?

• Öncekileri Göster
    • dayim kucağına oturttu, sandalyeye oturur gibi, ellerimi bacaklarımın arasından geçirip alttan bileklermden tutup iki yana açınca bacaklarımad iki yana ayrıldı her şey kabak gibi ortaya çıktı, sünnetçi bir iki sündürdü sonra makasla kesti. zaten ilk makas darbesiyel avazım çıktığı kadar bağırdım ama ağzıma lokum teptiler, sesim çıkmasın diye.

• ahaha yazık :))

• 7 yaşındaydım. Sünnet töreninde top ya da balon türü bir şeyle oynarken bir akrabamın ayağı çarpmıştı. Sonrası sormayın dostlar. Ufak çaplı mezbaha görüntüleri. Daha da kötüsü 347 kişinin başıma toplanması ve doktor falan gelmesi. Sonra doktor yatırıp baktı 357 tanıdıkla beraber. Yani daha 7 yaşında 150 kadınlık ufak bir şöhretim vardı.

• Surat ifadeleri nasıldı?

• Öncekileri Göster
    • :))))))) hahahahaaa... link e koptum :))))

• Ya ben herkesin önünde bilmem nerem patladı ölüyordum diyorum siz gülüyorsunuz. 1 günde 123 kere dikiş atıldı, çift dikiş.

• ben geç sünnet oldum kardesimle bir yapıp ucuza getirdiler uyusturdular guyada uyusmadı :( ama erkek olduk takılan paraylada atari almıstım :)

• e uyusmadi ne yaptin. soylemedinmi?

• ben ne anlarım uyusturucudan uyusmadıgını keserken anladım :) az biraz bağırdık olcak okadar da :)

• çok zorluk çıkarmıştım bi ara sünnetçi amca makası elime verdi sen kes dedi. o şekilde fotografım bile var :D

• :)) helal

• 5-6 yaşlarındaydım, kimse üstteki derinin alınacağını söylememişti, komple yarısının götürüleceğini zannediyordum. bugün sünnet, yarın deniz fasiliteleri de yoktu bizim zamanımızda. bir hafta da pansumanı oldu. sıcakta terledikçe, pansumanın yaralarında yanmalar oluşurdu. tabii keserken uyuşturdular ama bu sünnetçinin üstüne işememe engel değildi.

• anladim, korkidan donuna iseyecektin, altta don olmayinca herifin suratina isedin :DD

• 8 günlüktüm hatırlamıyorum...:))))

• musevi misiniz? (yanlıs anlamayın museviler ilk 10 günde sünnet olur)

• hayır 8. günde oluruz evet öyleyim...:))

• Ben 8 yaşında iken olmuştum. Evde gerçekleşti benim operasyon. Hatta tuvalete gitme bahanesiyle kaçtım, ama acı sondan kurtulamadım. Uyuşturmak için vurdukları iğnenin verdiği bir anlık acı hala aklımdan çıkmaz. Belki sünnetime dair hatırladığım tek an o dur. Ama biraz olsun uyuşturmalarına rağmen acı hissettiğimi de hatırlar gibiyim.

• paylasim icin sagol arkadas

Yükleniyor...