Göğüs üçlarım acıyor neden olabilir?

göğüs üçlarım neden acır?iki gündür fena birşekilde lif de süremiyorum neden olabilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• adet yaklasında da olur catlak tan dolayda belki olabilir veya mas. uzun zamandır yapmıyorsan doldugun dan içinde olabilir

• rica ederim su gibi olması cokta önemli olacagını sanmıyorum benım dedıklerımı yap bepanthene krem sur catlak için cok iyi hamilelik sonrası çatlak içinde iyi geliyor adet içinde dediklerimi yap Kalsiyum: Süt, balık, ayçekirdeği, soya fasulyesi, yerfıstığı, ceviz, somonda bulunur.
      Magnezyum: Mısır, fındık, maydanoz, elma, incir, limon, portakal, unda bulunur. bunlarda iyi gelir

• su gibi...cok teşekkür ederim sağolun

• sıvı geliyor derken süt gibimi bepanthene krem var gogus catlağına iyi gelir 10 gunde yaklasmıstır tabiki arada mas. yapmakta iyi gelir adet sancınıda hafifletir tuzlu cok yeme vitamin al cinko yapan gıdalar bide

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• adet öncesı etgen ama yınede görun bir doktora bence

• Kendine dokunmuyor! ve dokundurtmuyorsan! gayet normal

• ne alaka ya herhangı bır rahatsızlıgın belırtısımıdır dıye soruyorum.daha once olmadı yoksa sıcaklardan dolayımı yanı sutyenden dolayı terleyıpte ondan olabılır mı dıye merak edıyorum

• Sütyensiz kırmızı biber sandığına düştün mü bu yakınlarda ?

• kendini tatmin ettin mi daha önce?

• oruç tutuyorsun galiba.

• bır haftadır

• öyle değil ya. hani bazıları sütyen takmadna geziyo ya. uçları belli oluyo direk güneş temas ediyo.:))
      ne zamandır böyle oluyor peki? 10-15 gün oldu mu

• Öncekileri Göster
  • sevgılıne soyle sert davranmasın artık

• he

• ne saçmalıyorsun sen sevgılım yok olsada kendime dokunturtmam.anlamıyorsan yazma

Kızlar Ne Diyor 7

• regl dönemin yaklaşmıştır ya da bir hafta falan vardır ya da cinsel ilişkide bulunduysan hamile olabilr misin acaba bi düşünmek lazım olasılık var ..

• Gününden önce adet olabilirsin

• Doktora gitmelisin en acilinden

• Regl dönemin yaklaşmışsa ondandır

• Adet mı olucaksın ?

• adetten dolayıdır o . havalar sıcak yaa daha erken de olabılırsın :)

• 10 gun var

• Reglin yakınca göğüslerin şişer ve acır uçları hakkında bi bilgim yok..

• ihmal etme derim göğüs kanseri hortladı ve yakın bi tanıdığımı bu hastalıkdan kaybetmek üzereyiz dr gitmelisin

• onları bılıyorum adet yaklaştıgı zaman sısme oluyor ama şu an yok ucları acıyor ve sert

• belki de meme kanseri olcaksindir artikin ):

• sutyenede hıc cıkarmıyorum ondan olam ıhtımalı yuksek olabılır.başka ne olabılır

• Kanserlerin çoğu ağrı acı yapmaz dostum :) Keşke yapsa da erken teşhis edilebilen bir hatalık olsa ama yok öyle bir durum. Ben uzuunca anlatabilirim nedenlerini ama çok yüksek ihtimal Adet göreceksin yakında. Bunun dışında tahriş olmuş olabilirler. Geceleri sütyenle uyumakta deformasyona neden olabilir göğüs uçlarında. Hiçbirisi değilse çok bilimsel birşey daha var ama sanmıyorum :)

• ricalar.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...