• Sor
  • Bence

Göğüs üçlarım acıyor neden olabilir?

göğüs üçlarım neden acır?iki gündür fena birşekilde lif de süremiyorum neden olabilir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• adet yaklasında da olur catlak tan dolayda belki olabilir veya mas. uzun zamandır yapmıyorsan doldugun dan içinde olabilir

• yapmıyorum hıc adetıme 10 gun var çatlak var hafıfen ve cokacıyor hafıfden sıvı gelıyor bırde

• Öncekileri Göster
    • su gibi...cok teşekkür ederim sağolun

• rica ederim su gibi olması cokta önemli olacagını sanmıyorum benım dedıklerımı yap bepanthene krem sur catlak için cok iyi hamilelik sonrası çatlak içinde iyi geliyor adet içinde dediklerimi yap Kalsiyum: Süt, balık, ayçekirdeği, soya fasulyesi, yerfıstığı, ceviz, somonda bulunur.
      Magnezyum: Mısır, fındık, maydanoz, elma, incir, limon, portakal, unda bulunur. bunlarda iyi gelir

Erkekler Ne Diyor 6

• sevgılıne soyle sert davranmasın artık

• ne saçmalıyorsun sen sevgılım yok olsada kendime dokunturtmam.anlamıyorsan yazma

• he

• Kendine dokunmuyor! ve dokundurtmuyorsan! gayet normal

• ne alaka ya herhangı bır rahatsızlıgın belırtısımıdır dıye soruyorum.daha once olmadı yoksa sıcaklardan dolayımı yanı sutyenden dolayı terleyıpte ondan olabılır mı dıye merak edıyorum

• adet öncesı etgen ama yınede görun bir doktora bence

• Sütyensiz kırmızı biber sandığına düştün mü bu yakınlarda ?

• kendini tatmin ettin mi daha önce?

• hayır

• Öncekileri Göster
    • bır haftadır

• oruç tutuyorsun galiba.

Kızlar Ne Diyor 7

• Gününden önce adet olabilirsin

• Reglin yakınca göğüslerin şişer ve acır uçları hakkında bi bilgim yok..

• onları bılıyorum adet yaklaştıgı zaman sısme oluyor ama şu an yok ucları acıyor ve sert

• ihmal etme derim göğüs kanseri hortladı ve yakın bi tanıdığımı bu hastalıkdan kaybetmek üzereyiz dr gitmelisin

• Doktora gitmelisin en acilinden

• Adet mı olucaksın ?

• 10 gun var

• adetten dolayıdır o . havalar sıcak yaa daha erken de olabılırsın :)

• regl dönemin yaklaşmıştır ya da bir hafta falan vardır ya da cinsel ilişkide bulunduysan hamile olabilr misin acaba bi düşünmek lazım olasılık var ..

• Regl dönemin yaklaşmışsa ondandır

• belki de meme kanseri olcaksindir artikin ):

• bu aklımdan gecmedı degıl

• Öncekileri Göster
    • Kanserlerin çoğu ağrı acı yapmaz dostum :) Keşke yapsa da erken teşhis edilebilen bir hatalık olsa ama yok öyle bir durum. Ben uzuunca anlatabilirim nedenlerini ama çok yüksek ihtimal Adet göreceksin yakında. Bunun dışında tahriş olmuş olabilirler. Geceleri sütyenle uyumakta deformasyona neden olabilir göğüs uçlarında. Hiçbirisi değilse çok bilimsel birşey daha var ama sanmıyorum :)

• sutyenede hıc cıkarmıyorum ondan olam ıhtımalı yuksek olabılır.başka ne olabılır

Yükleniyor...