Kilolu olmamak için ne yapmalı?

1. Az yemeli2. Çok çiğnemeli3. Abur-cubur ve katkı maddeleri yiyeceklerden uzak durmalı4. Güneş battıktan sonra yememeli5. Hepsi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yavaş yemeli. ne kadar yavaş yenirse o kadar az yeniyor çünkü beyinin doyduğunu idrak etmesi için zamana ihtiyacı var. abartmadıktan sonra abur cubur dahil herşeyden az yenilebilir. yatmadan yaklasık 5 saat önce yemeyi kesmeli

Kızlar Ne Diyor 7

• hepsi.

• spor yapıcan

• az ye sık ye sürekli ot ye

• valla sık ye az ye :)

• Kalorisi düşük şeyler yemeli. Su fazla tüketmeli. Yediğin şeyleri dengelemelisin.

• 5.

• hepsi diyorum ve ekliyorum :yemeği çok çiğnemeli ve ağır yemek yenmeli, bol su içilmeli, kalorisi yüsek gıdalardan uzak durulmalı, sebze meyve türü gıdalar tüketilmeli, düzenli bir spor yapılmalı en azından tempolu yürüyüş gibi, fast food gıdalardan uzak durulmalı vs. aklıma gelenler bunlar

Erkekler Ne Diyor 5

• Hepsi diyebiliriz cevap olarak ama bir nolu şık için gereğinden fazla yememek desek daha iyi olur.

• kafaya takmadan adam gıbı spor yaptıktan sonra herseyi ölçülü yiyebilirsin.. ölçülü ama

• 6 hiçbiri 7 koşu ölümüne koşu ve ter :D

• bence 3 annemin abur cuburları yeme dediği zaman doğru diyormuş

• Abi hayatını yaşa 5. şıkkı iyi hallet kafana tak bide spora başla zamanla kendiliğinden gider aynı dertten muzdaripim :) ben başladım sende başla :) ...KAMU SPOTU ... :D

Yükleniyor...