Yılan yağı sabunu kullanan var mı?

Yılan yagı sabunu kullanabn var mı? Saç uzatıyormuş doğrumu alıcam cevap verin lütfen

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Doğru. Ben denedim. Hem uzatıyor hem de saçı kuvvetlendiriyor

• benm kullandığım yılan yağı bu arada. sabunu değil

Erkekler Ne Diyor 7

• Kivili el sabunu kullanıyorum,saç için tavsiyem yok

• Ha ha ha ha! Kusura bakma ama sana gülmüyorum. Üniversitenin yurdundan yılan yağını alan bir arkadaşım vardı. Saç çıkartacak ümidiyle paraya kıydı aldı. Aramızda geçen çok komik sahneler olmuştu. Sen yılan yağı diyince dayanamadım güldüm. Aklıma geliverdi. Neyse konuna dönelim. Bu tip şeylere pek güvenmemeni isterim senden. yılan yağını bir çok arkadaşım kullandı. Ne yazık ki yararlı sonuç elde eden olmadı. Demem o ki uzak dur. Onun yerine başka tavsiyeler de bulunabilirim. Çncelikle yapman gerekn şey varolan saçlarını koruman. Bunun için bakımını düzgün yapmalısın. Gerek şampuan gerek tarak seçimimn yerinde olmalı. Saç çıkartma ümidiyle bir sürü ürün satılıyor. Onlara da pek metalik verme. Bu işleri iyi bildiğim için sana yardım edeyim dedm. Hele hele mezoterapi denen tedaviye hiç bulaşma. Paran çöpe gider. Sen bakımını düzgün yap, doğal yiyecekleri ye, stresten uzak dur saçın normale dönecektir :)

• böyle şeylere alerjin varsa daha kötü saçını hergün yıkarsan ve besleyici şampuanlar kullanırsan zaten uzar yılan yagı, kurbağa gagası, kaplumbağa tüyü boş işler

• Yılanları rahat bırakın :(

• ondan sonra niye soktu beni niye ısırdı beni e ısırır tabi kardeşim yılanla oyun mu olur. hadi derisinden çanta ayakkabı yaptınız yağına bari saygı duyupta dokunmayın yahu hiç mi vicdan yok sizde ://

• Ben mi yaptım ya hayret bişey kullanmadıysan yazma alla alla *.

• hayvan haklarına rumuzun verilmiştir iyi sahurlar dileriz efem. ://

• yok ben faydasını görmedim tarla hala verimsiz

• yılan yağınıııı duydumda yılan yağıı sabunu ne abi yaa :):) bence o sabbunu pek kullanmaa :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Yılan yağını ilk defa duydum :D

• ayh ben korkarim :(

• yok arkadaşım sakın alma saç diplerii tahriş ediyor. cildiyecidende fırça yiyosun sonra

• Sakın kullanma! asla tavsiye etmiyorum. kullandım. saçlarımın iğrençliğini bile görmk istmzdn. Ha sen yinede keneden bilirsn.

• Sabunundan mı kullandın

• evet. şampuanındanda kullandım :). sen içinde yılan olan bişey kullanma ttlım :D

Yükleniyor...