Sonradan çıkan et benlerine çözümü olan var mı?

vücudunuzda sonradan çıkan et benleri için kullandığınız ilaç hap yada merhem varmı faydasını gördünüz mü?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eğer benin rengi ve büyüklüğü değişmiyorsa ve içinde kıl varsa sorun olmaz.Rahatsız ediyorsa seni plastik cerrahi bölümünde aldırabilirsin.Başka çözümü yok.

• aynen öyle yapayım bali beklemede kalayım en iyisi çoğalırsa o zaman müdahele gerekebilir

• Duruma göre cildiyeye gidersin çok çıkarsa.Takma fazla.Benlerde güzel görünüyor bazılarında.

• giriyorum denize falan ama rahatsızlık derecesinde değil benler, ben fazla üremesinden kokuyorum sadece

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• il33 siğil ve etbeni içinde olabilir ilaç

• hmm söylersen gideceğin eczanenin tel. ve adresini bulabilirdim istersen özelden yaz

• evet izmirde adını söylemeyim şimdi

• güzel hangi eczaneye soracaksın adını biliyormusun

• Öncekileri Göster
  • link burda bak yormadım seni

• eminim:)

• ben çözerim ;D

• sağol valla iyi oldu zaten bulamamıştım:)

• benim kuzenimde çıkmışı aldaracam demişti kullağında vardı aldırabilirsin

• yeter 3 gerek

• bende öyle düşünüyorum evlenince en fazla 2

• dimi ama en fazla 2

• Öncekileri Göster
  • hıc ugrasma cıldıye uzmanına git hepsını 10 dak da aldırıyorlar..Benım popomun üstünde vardı..Cildıye uzmanıda bayanmış..Kadın uzan kulodunu ındır dedi..vazgectım dedım...Gülerek aç ya doktordan utanılmaz dedi..Peki dedimm...Fena degılmıs dedı yanındakı hemsıreye...Oda gülerek canını acıtmayalım o halde dedi...Önce bir iğne yaptı...hıssetmedım gercekten..Sonra azot gazı sıktı..Çok soguk oluyormus...O yaktı bıraz..Sonra bantladılar..2 gune ıyıleşti...

• anladım ameliyat diyosun çözümü

• zararı olursaa .s

• iplikle sıkarak kes

• sakıncası olmazmı?

• bu yöntem sakat biraz :)

Kızlar Ne Diyor 3

• 2ay

hazırlamısş oldugum bıtkısel bır ılac var 1 haftada kesın çözüm amamen bıtkısel ılgılenenler ırtıbata gecsın

• kendi başına sakın hiç bişey yapma doktora git o seni bilgilendirir.

• haklısın

• Aldirabilirsin ama zararliymis

Yükleniyor...