• Sor
  • Bence

Mide yanması bulantısı ve ekşimesi için ne iyi gelir ne yapabilirim?

Mide yanması,mide bulantısı ve ekşimesine ne iyi gelir doğal bitkiler veya ilaç ismi alabilirmiyim

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Mide sounlarına iyi gelen bitkisel formüller link Gasttoentereloji uzmanına gibip midenle ilgili sorunun bulunması en iyi çözüm.Beslenmene filan dikkat etmelisin çünkü.

Erkekler Ne Diyor 13

• Ilık hafif şekerli su..

• kudret narı doğal şifa.

• Talsit diye ilaç var doktoruna söyle yazsın reçete, 5 dakikada etkisini gösteriyor hatta tedavi ediyor bende çok oluyordu son 8-9 aydır hiç olmadı.

• Hatta günde 2 litre su yerine 2.5 litre kola içiyordum.

• limonlu su , bal serbeti yada eczaneden hardburn seker sekerleri oluyor onlardan al

• ya onları içincede midem bulanıyor bu nedir ya kussam kusamıyorum

• Öncekileri Göster
    • böğğğğğğğğğğğğ

• Naptin muhtar rahatladinmi , iyimisin simdi;?

• Dedigimi yaparsan ertesi gun bir seyin kalmayacak.MEYAN KÖKÜ al aktardan. internetten arastir.mide rahatsizliklari icin dunyada onun kadar hizli tesir edenBaska bir sey yok

• Yanma: LansorEkşime bulantı: GavisconAğrı: Buscopan+

• Rennie şurup ve tablet çok iyi geliyor ucuzda bişey git al dene her yemekten sonra kullanabilirsin.Bide bi şurup daha vardı adını tam hatırlamıyorum ama gaviskonmu ne öyle bişeydi o çok iyi gelmişti bana.

• Süt iyi geliyor diye biliyorum

• Reflu var sende doktora git ilac versin. Omrun boyunca onu kullanacaksin. Asitle yagli seyler yeme icme. Cikolata fazla yeme.

• Herşey iyi geliyor nerdeyse cevaplara bakaram anlicaksın en iyisi dolapta ne varsa aban gitsin

• Olmaz

• Elmanın iyi geldiğini biliyorum.

• Bolbol soda iç benim gibi hepsi hikaye ramazanda sahurda yemek yiyip yatıyoruz ne ilaç alırsan al sabahına mide ekşiyor yanıyor iftardan sonra sahura kadar bol soda tüket sana bunu önerebilirim...

• Lansor capsul sabah aç karna yemekten yarım saat önce al, yemeklerden sonra yanarsa da gaviscon al bi tane ağzına

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...