Arkadaşlar Nescafe votka enerji içceği kattım çok fena İshal oldum çok kötüyüm, karnım ağrıyor ne geçirir yardım edin bana lütfen?

santana99
Arkadaşlar normalde enerji içeceği ve nescafeyi ve alkolü çok nadir içerim, kuzenim almanyaya geldi, alkolü ucuz bulunca toplayp getirmiş, geldiğimde masanın üstündelerdi, normalde alkol tüketmem , annem çok kızdı normalde sözünü dinlerdim ama dinlemedim bir günlük böyle olsun dedim tamam dedi, alkolü içtim bu salak kuzenim bana enerji içeceği verdi gaza gelip içtim, annemde hemen üstüne kendimize gelmemiz için kahve verdi, ne olduysa o kahveyi içtikten sonra oldu, sanki Afedersiniz, popomun deliği yok direk çıkıyor,2 saat vcdeydim yeni çıktım, anneme söylemedim ishal olduğumu kesin kızar sözünü dinlemediğim için, bana yardım edin :/ kuzenim köpek gibi hiçbirşey olmadı.
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaslar wc den yazıyorum, anneme soylıyecegım, bıseyler yapsın bana yoksa bugun burada yatacagım
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaslar hepinize cok tesekkur ederim, birdaha annemin sozunden cikmayacagim, onu dinlemedigim icin basima geldi, onu dinlemedim ama ona yalvardim karnim agriyinca,5bardak su icirip yatmami istedi kalktim simdi cok iyiyim, hic birinize agrikesici onermem. cok saolun tum annelerin elinden opuyorum. annem beni cok utandirdi.
Arkadaşlar Nescafe votka enerji içceği kattım çok fena İshal oldum çok kötüyüm, karnım ağrıyor ne geçirir yardım edin bana lütfen?