• Sor
  • Bence

Boğaz ağrısı için en iyi ilaç hangisidir?

boğazımda bademciklerim iltihaplandı sanırım yutkunurken acayip ağrıyo en iyi ilaç nedir ne yapmalıyım?

En İyi Görüş

• hocam buna benzer bir soruda bir kardeşe de yorum yapmıştım sanada aynı şeyi söyleyim. uzman bir doktora gözükmeden sakın olaki rastgele bir ilaç alıp kullanma. para kazanmak için satılan ilaç oyunlarından uzak dur. en iyisini bu konularda yıllarca kafa patlatmış olan uzman hekimler bilir. (Allah (c.c.) tenzih ederiz.) yani benim sana tavsiyem git bir uzman doktora görün derim...

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 13

• kekik çayı+sarımsak çiğne..

• ilaçla uğraşma bi iğne saatler snra duzeltır en etkılı yontem :D

• kekik kaynat iç. yoksa nane limon da olur. boşver ilacı alternatif tıp dururken ;)

• Ballı zencefil iç sıcak sıcak.2 gün ard arda birşey kalmaz.

• rakı

• arkadaşların yöntemleri zaman la geçirebilir ama hemen kurtulmam gerekiyor diyorsan bir iğne var onu vurdur aynı gün içinde geçer.. istersen ismini yazayım buradan.

• acile gitmen iktiza ediyor.tuzlu su yada tantum gargara ile geçiştirilecek bir durum değil

• kısa dönemde pastil yumuşatır, iyileşmesi için gargara kullanman gerek. ben kloroben kullanıyorum. ama çok ilerlediyse antibiyotik lazım.

• strepsil mi ne öyle bi boğaz pastili var portakallı o hemen uyusturuyo

• sanırım antibiyotik almalısın tabiki doktor yazmalı

• doktora git.

• hah ondan iste bende de var :D sigaranın markasıyla oynayınca böyle oluyor pampa aynı markadan iç

Yükleniyor...