Motor kazası, hisleriniz ne olurdu?

Nemsi
Tam 6 ay önce Başımdan geçen bir olay oldugu için soruyorum. 22 nisanda Motor kazası geçirdim. 4 gün yogun bakımda yattım. İki bacagım kırıldı. Femur kemiğim. Yüzümün sol taragındaki elmacık kemiğim burnum ve çenem kırıldı. Ortopedi bölümünde yattım. Bacaklarımdan ameliyat olduktan sonra plastik cerrahi bölümüne yattım. Bacaklarımın ameliyatından 3 gün sonra yüz ameliyatına girdim. Elmacık kemiğimden ve cenemden ameliyat oldum. 1 ay boyunca hiç birşey yiyemedim. Çünkü çene kırıkları 2 yöntemle tedavi oluyormuş. Banada demir tel gibi birşey taktılar. Ayrıca bir dişim kırılmıştı. Tel ve demirler yüzünden Dişlerimi hiç açamadığım için sadece şırıngayla sadece corba süt içebiliyordum. 8 kilo verdim. Ameliyatlarım bittikten sonra bir süre daha hastanede kaldım. Kazadan 3 ay sonra taburcu oldum. Ve sonra yürümeye basladım yavas yavas. Ama sag bacagımı bükemediğim için 3 hafta fizik tedavi gördüm. Canım cok yanmıştı. Şimdi herşey normal gayet rahat hareket edebiliyorum ve yürüyebiliyorum. Sadece merak ediyorum. 3 ay yattıgınız yerden kalkamasanız, tuvalete dahi gidemeseniz 1 ay boyunca hiç yemek yiyemeseniz ve iyileşseniz ne hissedersiniz? İlk yemek istediğiniz şey ne olur? Gerçekten zor günlerdi. Allah kimseye göstermesin..
Bu arada kaskımda vardı motoru kendim kullanmıyordum arkadaydım ve motorun frenleri tutmadıgı için kaza oldu.
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar hepinize gerçekten çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için ayrıca çok iyi moral verdiniz:)
Güncellemeler
+1 yıl
Hepinize tekrar çok teşekkür ediyorum hala yazanlar var ama şu an çok iyiyim istediğim gibi yürüyebiliyorum..
Sağolun:)
Motor kazası, hisleriniz ne olurdu?