Koşu bandı ve zararları

koşu bandı aldım ya da koşu bandı olan var mı zararı var mıı menisküs yapıyo mu öyle bi duyum aldım doğru mu ya da kalbe zararlı mı sağlık açısından koşu bandı hakkında bilgisi olan var mıı acaba

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• koşu bandının kalbe zararlı olması için önceden bir kalp hastalığının olması lazım. koşu banının menisküs hasarına sebep olması için koşu bandında koşman değil, tepinmen lazım.özellikle ilk sorunun cevabını kardiyoloji ya da spor hekimliği polikliniğinde alabilirsin.

• tepinmek derken:)

• Öncekileri Göster
    • kondisyonun yeterli değilse ve normalde çok sportif ve hareketli birisi değilsen bacak kaslarında ağrı olmasından daha doğal birşey yok.

• teşekkür

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok hızlı koşarsan ayağın kayarsa zararı fazla asfalta yapışmış gibi olursun :)

• :)))

Kızlar Ne Diyor 2

• Aradığın her sorunun cevabını alttaki blog sayfasında bulabilirsin.Ancak şunu söyleyebilirim düzenli ve programlı kullanıldığında vücuda zararı değil faydası vardır.kosubandirehberi.blogspot.com adresini ziyaret etmeni öneririm.

• Hayır bizde de koşu bandı vardı, hiç bi zararını görmedim

• zayıfladın mı

• Öncekileri Göster
    • Hımm. Oruç falan tutuyor musun? Sahur yapma İftara az ye ramazanın sonunda harika biri olarak karşıma çıkarsın :D

• ok teşekkür:)))

Yükleniyor...