Fazla Nescafe içmenin zararları nelerdir ?

Günde 8 kupa içmeden rahat olamıyorum ailem yasakladı ama ne zararı olur ki mübarekin

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hiç bişey olmaz nescafe içmeden basımı yastıga koymuyorum beş yıldır tabi gözümü açar acmazda tek aradıgım şey nescafe ve sigaradır seviyorum

Sigara nimettir

Kahve aşktır :)))

• sasha grey görmeyeli de çok oldu

• tsk baby :))

Erkekler Ne Diyor 8

• bütün sexyliği alıp götürüomuş.

• Zaten biz milletcenek bişeye dadandığımızda bokunu çıkarıyoruz

• belki eşşekler cennetini boylarsın da millet olarak kurtuluruz

• 8 tane içersen kalpte sıkıntı yapar,ben de bir ara günde 4 tane sütsüz sek atıyodum çarpıyodu

• Allah başka şeyler icirtmesin diyip devam et içmeye. Tabi altın sarısı dişlerin olmasın istiyorsan dişlerini düzenli fircala.

• selülit yapar

• içinde katkı maddeleri olduğundan zaten dolaylı yoldan kansere teşvik..haa filtre kahveden çekirdeğini alıp evde o makinede yapıyorsan ayrı...ama hazır nescafe katkı dolu..onuda geçtim kahvede aşırı cafein vardır..Bir fincan kahvedeki kafein miktarı ise yak*laşık olarak 100-150 mg kadardır, iki fincan kahve içtikten 15-30 dakika sonra kafeinin etkisi görülmeye başlar. Metabo*lizma hızlanır, vücut sıcaklığı, kan basın*cı ve idrar çıkarımı artar. Kan şekeri hafifçe yükselir. Bu arada elde titremeler, iştah azalması ve uykusuzluk görülebilir. Egzersizden 1 saat önce 350 mg kafein içeren bir sıvının alınmasıyla, MaxV02'de artma olduğu görülmüştür...vücudunu sürekli at koşturur düzeyde tutmak erken yıpranmaya sebebp olacaktır...saygılar...

• kas yaparsın kısa yoldan bu 1, böbrek üstü bezini çıldırtırsın bu 2, miden ve barsaklarına zarar verirsin bu 3 :)

• daha doğrusu kas yaparsın demeyeyim de, kilo verirsin diyeyim ben sana, yağ yakarsın yani :)

Kızlar Ne Diyor 9

• oruç tutmuyonmu abla

• damardan alsana,uğraşma o kadar kahve içmekle.

herşey dozunda olunca iyidir.

• çarpıntı ve agresyon yapıyor o kadar, bu yüzden kafeinsiz de kafeinli de tüketerek dengeliyorum gün içinde.

• Klap çarpıntısı ve uzun vaadede uyku problemi yapabilir.

• kalp hangı organ yahu:)

• millet gerçeği değil ki işine geleni en iyisi seçiyor

• en iyi secilen cevaba hayran kaldım vallahi bundan bahsetmemis - kalp carpıntısı +

• Sende abartmışsın...

• bende cok içerdim ama içeriğini hsberlerde görünce almiyorum artık

• asırısı kalbe zarar, 5fincandan sonra icince carpıntım artıyor tabi kalpte ufak problem var benmle de alakalı olabilir, bunun dısında abartısı selulut yapar, hic icmezsen yine selulut yapar deniyor buradaki mantıgı cozebilmis degilim..

• selulit ve sivilce canim:(

• Psikolojim bozuk olduğu zamanlarda 20 bardak bile içerim. Ama çok zararlı fazla içme :)

Yükleniyor...