Gözde çapaklanma, kaşınma ve şişme..Çok acıyor kırpamıyorum. Ne olmuş olabilir?

ayfrrfya
Akşamdan sağ gözüm çapaklanmaya başladı önemsemedim sonra kaşınmaya başladı çok yıpratmadan ovalıyodum sonra morardı şimdide göz kapağım şişti ve çok acıyor kırpamıyorum bile ve hala kaşınıyor nolmuş olabilir sizce? 😢😢

https://i.hizliresim.com/1nZQYA.jpg
Güncellemeler
+1 yıl
Bu soru başlığına nolmuş gene yaa değişmiş. bu arada goz kapağım iyice şişti açılmıyo nerdeyse :(((((
Gözde çapaklanma, kaşınma ve şişme..Çok acıyor kırpamıyorum. Ne olmuş olabilir?