Sarımsak yağı kullanan var mı aranızda arkadaşlar?

selam arkadaşlar sakallarım daha çıkmadığından çıkması için sarımsak yağı kullanıyorum yüzüme hiç kullanan var mı aranızda ve faydasını gören oldu mu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kösesin galiba

• bilmem kızıyor işte

• :D
      senle ne alaksı var

• babam niye çıkmıyor diye bana kızıyor

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• Çıkmaması daha iyi zaten sonra mutlaka çıkar. Emin ol kızlar baby face denen kavramdan daha çok hoşlanırlar.

• tam tersi sakal beğenilmede önemli bi faktör

• desene kaymak gibisin.boş ver çıkmasın zaten.bir sürü berber parasından kurtulursun.

• saç ekiliyorda sakalda ekiliyormu acaba.bir araştır istersen

• off off

• yaşın 24 yazıyor öyleyse eğer olanınla yetin bence

• Öncekileri Göster
  • sarımsak yağı işe yarasaydı muhtemelen kel erkekler de olmazdı =)

• Annem kaşlarına sürüyodu faydası oldu :) Ben sarımsak yağıyla saçlarıma bakım yapıyorum yanlışlıkla biraz alnıma değmiş küçük tüylenmeler oldu :( kesinlikle işe yarıyo yani.. Ama tabi kullanmadan önce 2-3 gün evden çıkmycağnn garantisi olmalı bence çünkü kokusu hemen gitmiyo , çok rahatsız edici..

• hangi markayı kullandın anım sarımsak yapğının

• Sarımsak yağından uzak duracağım. Teşekkürler.

• sebep

Erkekler Ne Diyor 5

• Öfff = DD

• daha etkili olması için eski bir havluyu ütüyle ısıt ve sakal şeklinde iyice sürt. biraz acıyacak kızaracak ama işe yarar. sonra sarımsakları doğra küçük küçük ve tülbent gibi bişeyle sar. 1 gece kalsın bir daha yapmana gerek kalmayacak.

• kullanmadım. kim önerdi?

• bu sitede sakal için önermişti bi arkadaş

• 2 günde bir berbere git, sakal traşı ol.. Bu arada bol bol balık ye..

• kardeşim gereksiz yere uğraşıyorsun benden sana söylemesi, hele ki eğer yaşın 24 ise.

• rica ederim.

• teşekkürler

• alt derinde kıl kökleri yoksa ya da daha olgunlaşmamışsa, oraya saç ektirsen fayda etmez. sakalının çıkmayışından şikayetçiysen git bir dermatoloji uzmanına, ona danış. o yardımcı olsun.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...