Adet sancısını ne geçirir?

adet sancısını ne geçirir arkaddaşlar ya ağrıdan ölücem sıcak zaten offf

Güncellemeler:
ya hap attım sabah sürekli atmk istemiyorm :S kısırlığa yol açıyormş

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çorap giy ayakların hiç üşümesin sıcak deme yani ayaklar üşür.Hapta içip durma,şerbet iç gazlı içecekler içme ve uyumaya çalış.

Erkekler Ne Diyor 5

• ben bilmem hanımım bilir :)))

• Hahaha erkekler ne cok bilgin bu konuda soru bile soruyorlar duzensizlik hakkinda doktor terk...

• Majezik, maxaljin iyi ilaçlardır

• Alakası yok kısırlık yapmaz 8 saatte 1 alabilirsin yani günde 3 sefer. Eğer evdeysen cenin pozisyonunda uzanmayı dene fayda edecektir

• ağrı kesici aldıklarını duydum.ilacın cinsini halen bilmemekteyim.

• öncelikle eger düzensiz bir adetmi seninkisi

Kızlar Ne Diyor 7

• Arkadaşım vitamin hapı kullanıyor ve geçirdiğini söylüyor. Sanırsam B vitaminiydi

• kahve iç böğürtlen çayı iç geçmiş olsun..

• kısırlığa yol açmaz adet olmayan 3-4 gün önce bir sabah bir akşam olmak üzere majezik iç adet olduğunda bırak hç bir ğrı hssetmiceksin emin ol

• civanperçemi iç hem çok getiriyor hemde ağrılarını dindiriyor

• buscopan plus 500mg 10 dakika sonra ağrı kalmaz . gecmiş olsun

• majeziiik o benim regli döneminde supermanım :D

• herşeyimi alsınlar onu almasınlar :))

• aynen aynen:)) çantada,arabada,işte:))

• majezik iyi gelir,ve çukulata ye..

• bunların hepsi anne olabilmek için..yaradılıştaki tasarıma örnek:) Majezik saolsun:) teşekkürler..

• Karında şiddetli vetarifsiz ağrılar,hormonların tavan yapması(ota,b*ka ağlayıp gülebilmek) aşırı gerginlik ve asabiyet,birde kan şekerinin düşmesi nedeniyle tatlı birşeyler tüketme isteği.
      Kadın olmak,gerçekten zor ki çalışıyorum diyorsunuz...Allah sabır versin size :)

• yapma tatlım.. kısırlığa yol açması vs.. net elinin altında,kim söyledi ise dötünden uydurmuş..

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...