Yuzdeki siyah noktalardan nasıl kurtuluruz?

yüzdeki siyah noktalardan nasıl kurtuluruz ? varmı bir ilacı veya napmamız lazım özellikle bayanlar size sorum bi kaç tane cıkıyo napmam lazım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sir ağda alıyor onları diye duyduydum

• dur bi dur :D özelden mesaj atcam

• Yok be ağdadan bişey olmaz sakalına falan yapma sonra ben meshul olmam :d

• ya sen bizi maymun etmicen dimi bak sora vay ben duymadım vay ben söylemedim deme :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 9

• Clean Clear gibi yüz temizleme jeli alıp düzenli kullanabilirsin.

• buharla yumuşatıp sıkabilirsin fakat büyükse sıkılabilir küçükse çıkmaz.

imex diye kapatıcı özelliği olan bi krem var onu düzenkli kullanınca sıyah noktaları kökünden çıkarıyor kolay kolayda oluşmuyor ama sabırla ve düzenli kullanman lazım.

bide cleandoksyil var oda kurutarak temizliyor her ikiside işe yarıyor.

siyah noktalar yalnızca burnundaysa yada tek bölgede yoğunlaşmışsa siyah nokta bantları var onlardan kullanabilirsin doğru kullandığında işe yarıyor.

• tüm eczanelerde var. imexi yazdırabilirsin ödüyor diğerini ödemiyor.

• sölediğn kremleri nerde bulabilrm

• Yüzünü buhara tut gözeneklerin açılınca da sık, ondan sonra da yağsız tonikle sil.

• hm tm anladm teşekkürrler

• Buhara tutarsan olmaz, ama cildin kuruyken sıkarsan kıpkırmızı olursun, tahriş edersin yüzünü. Hem ayrıca siyah noktalar sıkılmadığı sürece geçmez.

• sıkınca kötü olmazmı :/

• siyah nokta bantları hepsini söküyor bildiğin yüzünden. ama yenisi çıkıyor yine malesef :/ yinede ben uzun süre kullanmadım belki uzun süre kullanınca geçiriyordur

• kesinlikle ve kesinlikle oynama.artı sakın limondur kolonyadır.maskelerdir sudur budur kullanma.yuzunde ilerde nokta halinde delinmeler olabilir.21 yasındayım.benm strese baglı sivilce ve siyah nokta cıktı.hayatımda ilk defa boyle bsy yasadm.büyük depresyna girdm.evde hcbsy yapmadım.direkt dermatolog.clindoxyl ve isotrexin verdi.Allah binlerce kez razı olsun hepsi gecti.şu an yuzum parlıyor resmen.bosuna doktorlar yok..mutlaka doktora gorun evde bsy yapma.

• bende 2 3 tane anca var ama rahatsız oluyorum takıyorum beyaz tenliyim biraz belli oluyor işte verdiğin ilçları bi netten bakim alim

• onların çaresi olsa biz yaparız :)

• :D çaresi olursa haber et

• BİLMEEEM

• tsskk see yoouuu

• nein diyosun yani pekkala :D See u later ;) good night

• nayyn

• Öncekileri Göster
  • yemenle içmenle alakalı. temizle yüzünü onlar yine çıkar

• yokya onla pek alakasının olcagını sanmıyorum

• Ağda felan yaramıyo valla :D denedim almadığm jel kalmadı en iyisi sıkmak oda kalıyo izi

Erkekler Ne Diyor 20

• nvea ürünl

• garnier 3ü bir arada kullan

• Siyah noktaları gidermek için ne tür maskeler uygulanabilir link

• Uzamana danışmalısın..

• eczanede bunla ilgili kürler var..hatta aktarlarda bile var..

• geçmiş olsun..

• tm bakarm

• aktarlarda dene şansını mücize bitkiler var duymuştum...adını hatırlamıyorum

• Öncekileri Göster
  • yüzünü uzun süre buhar tutacaksın.. peeling yapacaksın ardından bak hiç bişi kalıyormu... :)

• dun aksam haberlerde vardı. yzuune 8 saat uygulanan bır malzeme. ınternetten bulabılırsın dogum lekesı dahıl gecırıyormus dedıler. belkı faydalı olabilir senın için

• maske yada peeling

• doktora giderek

• sık gitsin ! ! ! ! !

• haftada bir

• oky teşekkürrler deniycem

• peeling jel, cilt temizleme losyonları ve diğerleri hepsi para tuzağı.kil maskesi uygula :/

• Öncekileri Göster
  • neutrogena pembe greyfurt yüz temizleme serisi jelini dene. ben denemedim etkisini bilmiyorum ama çok övüyorlar bu ürünü

• ya biraz kendinle barışık ol

ne olmuş siyah noktaların varsa

bu tarz durumlarla bile alay etmesini öğren

misal vucudunda ki siyah noktaları bi kalem vasıtasıyla birleştir bakalım ortaya ne şekil çıkacak

• topuk taşı.on(10) numara çözüm ! ! !

• kimyasal peeling

• fondoten ! :D

• parmaklarına kuvvet elinden geldigi kadar yüzünü yaralamadan sıkmaya çalış :)

• cilt bakm merkezlerine git

• 30 yaşındasın üzgünüm gerek yok.

• kimyasal peeling uygulaman lazım

• burun bantları işe yarıyor, kullanıyorum

• saol hocam teşekkür ettim ilgin için ;) denicem

Yükleniyor...