Lahana suyu ile zayıflayan var mı? lahana suyu diyeti yapanlar yorumlayabilir mi?

Gizli Üye
Kızlar zayıflamak için lahana suyu içmeyi denediniz mi? ya da yakınlarınızdan deneyen ve faydasını gören oldu mu?

Ben internette bununla ilgili çok yazı okudum. Vücuttaki toksinleri atıp zayıflamayı sağlıyormuş ayrıca selülit giderici olduğu da yazıyor. Çevremde de deneyip zayıflayanlar oldu. Bende başlayacağım ama merak ediyorum gerçekten etkili mi diye. Lütfen bu konu hakkında kesin bilgi sahibi olanlar yazsın
Lahana suyu ile zayıflayan var mı? lahana suyu diyeti yapanlar yorumlayabilir mi?