Cilt temizliği için hangi sabunu önerirsiniz?

Arkadaşlar cilt temizliğinde dove sabun nasıl kullanan var mı?Ya da farklı bir ürün önerecek olan var mı?cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
peki bu beyaz pudralar oluyor onlar nedir erkeklerde kullanılıyor mu bu ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• dove

• hangi serisi ?

• Öncekileri Göster
    • rica ederim

• bi dove a en iyi cevap :D

Kızlar Ne Diyor 36

• Dove güzel.

• garnier yüz yıkama jeli link

• sabahları yüzümü yıkarken kullanıyorum zararını hic görmedim :)

• dove kullandım.dovenin hiçbi ürünü güzel değil.ama sunu soylim.eline gecen ürünü kullanma.cilt tipine uygun yan etkisi olurmu olmazmı mutlaka arastr.siyah nokta sivilce yapma oranı yüksek.benm yüzüm mahvolmustu toparldm allahtan

• jel kullansam diye düşünüyorum

• sen bilirsin.güya garnier dünyanın en iyi jellerinden üretyrmus.denemedgm bişey kalmadı.ama çözümü hastanede buldm.kesinlikle ne olursa olsun her konuda doktoruma danıscm.

• dove'un çok bi farklılığını görmedm işin doğrusu sabun işte

• Sebamed gerçekten doktorlarında önerdigi bir marka.

• Jel kullanıyorum ben sivilceliyse cildin sabun önermem

• dove iyidir özellikle pembe olanı cok hoş. Onun dışında yosun özlü sabun kullanabilirsin.

• dove ya da sebamed.

• tekin acar kozmetikten afrodizyak etkili vücut sabunları var ımmmmmmmmmmmmmm

• :D

• afrodizyak mı ? :) kokusu mu ? yoksa afroluk yapacak başka bi özelliği mi var ? hey allahım ya :D güldürdün beni kız

• inan çok güzel bi sabun dene bak anlıcaksınn...

• jellerden yanayım

• clean clear

• çok zararlı olduğunu sölüyorlar. üniden arkadaşlar kullanmışlardı.yüzlerinde delikler oluşmaya başlamış

• bilmem herkesin cilt tipi farklı :) bana cok faydasi oldu cildim pürüzsüz yağ yok gözeneklerden arındırıyor

• Birincisi kullanacağın ürünü nasıl bir cilt tipin olduğunu tayin edip seçmelisin. Benim seçeneklerim arasında Dove yok. Daha ziyade yerel ürünler kullanmayı seviyorum. Zeytinyağlı sabun, kükürt sabunu gibi. Bulamazsam bunları Hacı Şakir zeytinyağlı bebe sabunu kullanıyorum.

• Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit, bana cok iyi geldi..

• kesinlikle dove :)

• sabun olmaz.biçok kozmetik filan var.kokusuna dayanabilirsen gülsuyu vardır.pamuğa dök sil yüzünü.hem tonik etkiside vardır.parlatır.canlandırır.ve çok ekonomiktir.

• Ballı sabun :D

• dove

• sebamed

• Kükürtlü sabun sonrası gül esansı.Nemlendirici içinse Dexeryl kullan.Çok memnun kalacağına garanti ederim ;)

• teşekküürler

• farklı ürünler de denedim ama " vaaaavv ,süperrrr,olağanüstü..." tarzında bir etki bırakmadı..önemli olan temizlemek ve nem dengesini sağlamak...ben de dove kullanıyorum,pembesini...çok hoş da bir kokusu var..yazın pek ihtiyaç duymuyorum nemlendirmeye yağlı cildim ama kışın muhakkak..

• Sabun değil belki ama Tabikide dalin bebek şampuanıı

• dove güzel ama pek işe yaramıyor. tonik(sabun değildir) kullanabilirsin ama...

• marka verebilir misin ?

• -pink vermiş zaten :)

• Tonik kullan,hiç yoksa gül suyu.Peeling ile temizlemek için neutrogena peeling pink güzel.

• Marka var mı?

• Neutrogena ve olay

• Tşk sevgili pink

• Haci sakir

• kurutmuo mu?

• hemen kullanim :P :D

• sakın kullanma hacı şakiri. yüzün kupkuru olur. ve gözenekler tıkanır. arkadaş şaka yapmış sanırım :)

• Otacı marka kükürtlü sabun. Dene pişman olmayacaksın :)

• doğal gül yapımı bi sabun var eczanelerdede satılıyor cildi tertemiz yapıyor ilk yıkayınca kurutuyormuş gbi oluyor ama 5 dk sonra pamuk gbi oluyor

• ariel

• Dove sabunu zaten söylemişken nasıl en iyi cevap seçtin onu anlamadım.Cildine göre sabun seçiceksin.Kafana göre değil.Yada söylenenlere göre değil

• pardon kuzum siz agre misiniz?

• Ballı sabun .

• dove aldim hemde en iyisinden. tam 3 aydir suruyoruum super

• dove ölmüş ağlayanı yok. sabun kullanma canım. yüz temizleme jeli ve toniği. niveanın seti oluyor watsons da normalde sadece biri 16 tl iken paketi 13.50 oluyor. onu al kullan

• link maydanozlu olanı kullanıyorum.. Cİldimi yumuşatıyor ve tazelenmesine yardımcı oluyor.. Tavsiye ederim..

• neutrogena yada sebamedikiside çok güzel

• sebamedi tek gcerim harika bir temizleyici

• protex fresh

Erkekler Ne Diyor 13

• Sebamed likit kullanman iyi olur.1lt lik alırsan uzun süre kullanırsın.

• dove-go fresh fresh touch var salatalık özlü onu kullan çok iyidir yada normalini kullan dove candır

• her cilt yapısı farklı olduğu için deneme yanılmayla bulabilirsin onu. mesela benim için dove trs etki yapıyo. şimdi ise seba med kullanıyorum gayet te memnunum. ayrıca gernier in yüz yıkama jeli çok başarılı. genelde jel den yana kullan tercihini. bir de içinde mavi parçacıklar olan bi jel vardı ama adını şimdi hatırlayamadım..

• Dove için bazıları iyi değil demiş. bence piyasada en iyi yüz temizleme sabunudur.gözenekleri açıyor.ama cilt için uygun olanını kullan.mesela yağlı cilt için salata özlüsü var. yani kesinlikle dove diyorum. cildi bebek gibi taze yapıyor. diğerleri boş kesinlikle.cildine daha çok zarar verirsin

• ben sabahları yüzümü yıkamam(üşengeçlikten).Duş alırım 2 günde bir anca o zaman yıkarım...Çook ender duş jeli kullanırım.Şampuan markası farketmiyor.Cildim bebek poposu gibi sivilce falan yok çook ender çıkıyor.Biraz şans meselesi bu cilt bence.

• hacışakir beaa :)

• liquid neutrogena

• bu sabun mu birader ?

• Yok kayganlaştırıcı :D

• liquid neutrogena şidetle tavsiyee ederim.

• sıvı sabun cilt temizliği için

• dove iyidir nemlendiricili

• hacışakir beyaz kalıp sabun.

• Çok güzel soru kardeşim ben soracaktım klavyemden almışsın ( Ağzımdan almışsın deyiminin çarptırılmış hali :) Ancak yinede net bir cevap alamadım sırf bu konu yüzünden doktora gitmiş ve doktorun tavsiye ettiği sabunu yazmlarını bekliyordum ama olmadı neyse canımız sağolsun :DBu arada protex kullanıyorum.

• Hacım cilt temizligi için sabunmu kaldı bu devirde jel felan kullan ama illaki sabun diyorsan bu çok amaçlı tavsiye ederim. link

• ne alaka la şimdi bu?

• :))))

• arap

Yükleniyor...