Yara nasıl çabuk geçer?

dün ufak bir kaza geçirdim ve her iki dizimdede yara oluştu 1 hafta içinde nasıl geçirebilirim önerebileceğiniz krem ilaç falan varmı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• MADECASSOL POMATBağ dokusu oluşumunu hızlandırarak aşağıdaki durumların tedavisinde kullanılır: Lokal deri ülserleri, meme başı çatlak ve yaraları , küçük cerrahi müdaheler, perine yırtılmaları, epizyomotiler ve sünnet sonrası yara iyileşmesinde oluşacak epitelizasyonun hızla ve düzenli gel,işmesinin sağlanması.Yüzeysel 2. derece yanıklarda,radyoterapi sonrası görülen radyo-epidermitis tedavisinde.

Erkekler Ne Diyor 6

• eczaneden iz brakmayı önleyen kremler var alıp kullanabilirsin hem çabuk gecer hemde iz kalmaz

• Bactroban kullan ve açık kalsın hava alsın yara bandı falan kullanma yani

• Öpeceksin

• Bactroban Pomad.

• köpeğe yalat.

• köpeğmi seviyorum olmaz =P

• yaralı parmağa eşenir ama diz için birini bulman lazım eşesin erkek olursa daha iyi olur nokta atışı yapar :)

• hahaha =) cdden komiksn

• Öncekileri Göster
    • teşkkrler umarm erken krtlurm

• gönül yarası yada dil yarası olsa zor kutulurdun ama bu yaradan eminim çabuk kurtulursun :)

Kızlar Ne Diyor 5

• denize gir :(

• öneriler gelmiş zaten ama en garantisi eczaneye sen git sor işte.çünkü en iyi onlar bilecektir

• deniz suyu geçiriyor beni de sinekler ısırmıştı ve kırmızı iz kalmıştı kaşıyınca yara oldu denize gittim geçtiler

• sarıp sarmalama hava ile temas etmesi gerekbişey sürülmez diye biliyrm ama pek emin değilim

• bepanten süreblrsn..fucidin süreblrsin.

Yükleniyor...