• Sor
  • Bence

Sivilceleri ne geçirir ve siyah noktaları?

Arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim benim sırtımda göğüşümde yüzümde sivilceler var ve siyah noktalarımda çok ne yapsam geçer bildiğiniz bir şeyler varsa lütfen yardım edin

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hemen dermatologa gorun %100 çözüm.baska hcbsye guvenme.bi iki siyah noktayı yok edeym derken yuzumde onlarca cıktı.ama smdi iyi süper

Kızlar Ne Diyor 10

• bol bol sabun kullan. kurutur cildini.

• Kolonyalı pamuk bas sivilceye, kurutur.. Siyah noktalar için de Allah yardımcın olsun :D

• amin :D

• Imex krem al sabah akşam çok az miktarda incecik sür yüzüne ve tabi yıkayıp kuruladığın temiz yüzüne. Özellikle siyah noktalar için inanılmaz faydalı.

• neutregena nın pembe greyfurt serisi dicem bence uğraşma karışımlarla :D

• clean clear kullanıyorum siyah noktalarım tamamen gitti diyebilirim

• siyah nok. için bu tarfim 1 litrelk suyu kaynat tencerede sonra o tencerenin buharına yüzünü tut 6 7 dakika boş bir sırınga al eline ve siyah nok. cek hemen cıkıyor ve yüzün tertemz oluyor

• iğnesiz olcak değil mi?

• evet arkadaşım

• Kükürtlü sabun

• çok kullandım

• imex kullanabilirsin ya da teramycin de iyi geliyor

• hepsini denedim hiçbirşey fayda etmedi.şimdi neutrogena nın akneye yatkın yağlı ciltler için olan yüz yıkama jelini kullanıyorum gerçekten kurutuyor cildimi sivilce çıksa bile çabuk geçiyor.birde elma sirkesi sürüyorum küçüklttü bayağı gözeneklerimi

• ıkınızde aynı kremı dıyorsunuz galıba :)

• Öncekileri Göster
    • iyi olur sabundanda daha hijyenik.

• unuuutmadan ekleyeyim haftadan buhara tut yüzünü 10 15 dk böylede açılır temizlenir gözenekler.açılıp temizlenen gözeneklerin üztüne buhardan sonra buzda sürebilirsin sıkılaştırır oda

• karacigerinde sorun olabilir. yüzeysel düsünme. öncelikle doktora git.

• Yoğurtun içine limon ve kabartma tozu koyarsan siyah noktalar için maske elde edersin. Pudra ile gül suyunu krem haline getirip sürersen oda siyah nokta için iyi gelir

Erkekler Ne Diyor 6

• Erkekler siyah noktalar için neler yapabilir link Siyah noktaları gidermek için ne tür maskelerden faydalanabilriiz link

• ergenlik sivilcesiyse hiç birşey geçirmez ben çok çektim sivilcelerden 1 sene önce geçti 21 yaşındayım ve pürüzsüz oldu cildim git ilaç kullan azalma olur ama geçirmez günde 2 kez yıka yüzünü gerisini zamana bırak zaman herşeyin ilacıdır diye boşuna dememişler takma kafana streste yapma.)

• Bir cildiyeciye görünmeni tavsiye ederim. Sivilceler için imex i tavsiye ediyiorum clean clear ile de aynı sekilde siyah noktalarını götürebilrsin..

• yüzeysel şeyleri bırak hiç oynama. google da lavanta kürü diye bişey var onu uygula . 1 kerede içten kesicek baya bi yararı olucak. Anlamadığın konularda bana ulaşabilirsin yardımcı olurum. Geçmiş olsun.

• teşekkür ederim

• aknetrent tarzı ilaçlar kesin çözüm hiç bitki vs ile uğraşma git doktora

• aknerent çok zaralı diyolar o kadar da sivlcem yok oyle ilaçlar kullanacak kadar

• sen bilirsin.yine de git doktora sen

• ozon yağı hem siviceleri hemde siyah noktaları geçirir eczanelerde 7 yada 7.5 liraya satılıyor ..

• ne çok şey biliyosunuz elpos vey.

• araştırıyorum okuyorum ayrıaca ozon yagını zaten kullanıyorum :)

Yükleniyor...