Şap nasıl kullanılır, nerde satılır?

Arkadaşlar ben günde 3 kez mastürbasyon yapıyorum ve kendimi durduramıyorum. Bunu durdurmak için şap kullanmaya karar verdim? Şap nerde satılır ve nasıl kullanılır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bana arkadaş veriyodu, o yüzden bilemiycem nerde satıldığını yemeğinin içine tuz katar gibi katabilirsin veya ilaç olarak içebilirsin. şu şap denen şey yüzünden başıma bi sürü olay geldi, gereğinden çok daha fazla kullanıyordum ama daha dün çorba içerken çorbaya biraz şap kattım neyse ben şap önermem ama kullanacaksan da çok fazla kullanma. onun yerine cinsel isteksizliğe yol açan gıdalardan tüketebilirsin.

• carmelo çocuğu da kendine çevireceksin...

• peki o gıdalar hangileri?

• ben çok iyi bilmiyorum sen bi araştır

Kızlar Ne Diyor 2

• durdurma o zaman, şapla hem cinsel hayatına hem de böbreklerine veda etme riskin çok yüksek çünkü. sağlığınızla oynamayın yahu...

• Yazın ayrana kat.

Erkekler Ne Diyor 6

• yurtta yemeğimize katıyolardı :D

• kaç yaşındasın 25 ise günde 3 fazla...bu sende sapkınlıkta oluşturmaya başlar ilerde evlenirsen falan esinle birlikte olamama sıkıntısı yaşarsın bence yavaş yavaş azalt ve vazgeç bu sıklıktan günde 1 iyidir...

• ihtiyacını karşıllıycak yer bul ya da artır rekora koş:)

• 25 yaşında şap kullanmayı neden düşünüyorsun. Hayat kurma vaktin geçiyor. Ölene kadar böyle bir sorunla yaşamak mı istiyorsun ?

• ya ne şapı git işine. çekiyorsan çekersin yarın ondan da bıkarsın, sağlığınızla ve erkekliğinizle bu kadar oynamayın!

• Şap boşver bence. Büyük sorunlara sebep olabilir. Düzenli bir cinsel hayat seni düzeltir. Biraz dışarı çık, daha sosyal ol derim.

• katılıyore

Yükleniyor...