Yulaf kepeği le zayıflamayı deneyen var mı?

yulaf kepeği le zayıflama? deneyen var mı? yoğurt vsss...bi şekilde yiyip...

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Yanlış hatırlamıyorsam emilimi azaltıyordu yulaf kepeği yemeklerden sonra 1 kase yogurda karıştırıp yiyebilirsin. Tabi bu mantıkta sürekli ilaç alıyorsan etkileri de azalabilir emilim meselesi. Ama kullanmıyorsan emilim azalacagı için yemek yiyeceksin tok olucaksın ama kilo almıyacaksın bir süre sonra zayıflamada olur ama tek başına yulaf kepeği de zayıflama beklememek gerek diyetle destek + az da olsa spor gibi bişi gereklidir bence

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayatım boyunca diyet türü şeylere ihtiyaç duymadım. Umarım hiçte gerek duymam

Erkekler Ne Diyor 3

• yulaf kepeği kendinin yaklaşık 20 katı su toplayarak midede şişer. ayrıca ince bağırsakta diğer besinleri kendisine yapıştırarak dışarı atılmasını sağlar.

• Ya hiç gerek yok öyle reçetelere-bilmemnelere..Al bak, söylüyorum sana püf noktalarını:1- Şekeri kes2- Beyaz ekmeği kes2- Her öğünde (akşam yemeği hariç) sadece 1 dilim çavdar ekmeği ye.3- Öğünleri arttır. Doymadan, sık sık yemeye alış.4- Bol protein tüket (Light yoğurt, tavuk bonfile vs.)5- Günde bir çay kaşığı zeytinyağı harici yağ kullanma6- Makarna ve pilavdan uzak dur7- Bol yeşil salata tüket.9- Abur cubur olarak hıyar ve çeri domatesi kullan10- Ayda bir kere kendini ödüllendir. İzmir lokma tatlısının, çikolatalı pastanın dibine vur11- Terleyerek ve nabzını yükselterek herhangi bir egzersiz yap. (Tempolu yürüyüş idealdir ama sakın koşma)12- Evdeki damacanayı, çekyatı, sevdiceği, arabanın stepnesini vs. falan tutup kaldır, sağa-sola döndür biraz..

• birazda olsa etkisi var

Yükleniyor...