Özel günler için bayanların tercihi ped markası hangisi?

Bayanlar sorum sizlere olacak. En çok kullandığınız ped markası nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aslan parçası sen bunlara bakma Delikanlı erkekler molped kullanır :)

Kızlar Ne Diyor 24

• resmi bayramlara denk gelirse helen harper, doğum günü ve benzeri yıldönümü kutlamalarında kotex, diğer günlerde sefil orkid.özel günler ne yahu:)

• Orkid. Türkiye genelinde istatistik sanki sorun :D

• kesinlikle kotex.şuanda olduğu gibi hehe :D

• Ben "sağlıklı ped" kullanıyorum.Kullandığımdan beri de sık sık değiştirme ihtiyacım kalmadı. Kupkuru...

• ...kotex

• Yoğun günlerde tampon, diğer günler molped.

• molped gece :) valla ben bütün pedleri denedim ama kendimi en güvende hissettiğim ped molped oldu yinede karar senn

• Molped

• Orkidin yüzeyi çooookk kötü.Pişiriyo beni.Molped daha iyi.

• Eğer bu işe atılacaksınız doğru tercih.Çünkü hepsi birbirinden kalitesiz bence.Tek kullanımlık diye sefil malzemelerle mi yapıyorlar nedir.Ben yine de en pahalısı en iyisidir heralde deyip çok memnun olmasam da orkid tercih ediyorum.Ama GİZLİ PED piyasaya sunulduğunda onu da deneyebilirim...

• sanane?!

• orkid yada molpet gece olanı

• Kotex .)

• kotex

• katılıyorum. pamuklu ve yeterince ince olduğu için çok rahat. orkiddeki gibi naylonumsu yüzeyin vücuda yapışması olayı yaşanmıyor.

• Evet ,orkıde dekı o naylon hıssınden hıc hoşlanmadım ,ve yazın çok daha kötü oluyordu.Kotex yüzde tüz koton pamuk yanı çok rahat güvenlı ve ince ,var yok arası unutuyorum onu:))
      sankı reklemında oynadım gıbı hıssettım ya :)))

• siz mi kullanıyorsunuz

• neden bitti mi senin ki çantamda bir tane var vereyim istersen

• kendine sakla istersen,bir daha ki adet döneminde kullanırsın.

• tamam sağol çok pahalı zaten :))

• Oorkiid.

• bunun ticaretine atılmayı düşünüyorsan vazgeç bence. Orkid markasını hiçbirisi sollayamaz.

• cevap için tşkrler...

• Bir bunu merak etmediginiz kalmıştı ne yapacaksınız en çok tercih edilen ped markasını?

• ne yapacağımı sormanızı değil,cevap istedim sadece...

• Sorulara cevap verirken soru sorma hakkımızda yokmu?ona göre cevap vereceğiz belki

• ben sadece marka öğrenmek istedim.tşkrler

• kotex

• Opeth

• Orkid Gece :D

• 'O'pet :D

• lé ped , en arka raftan :D

• orkid çok nadirde bazen son günler için ucuz olanlarından dia marka felan

Erkekler Ne Diyor 6

• niye bir erkek böyle bi soru sorar anlamıyorum

• kamuoyu araştırması mı yapıyon...

• soran arkadaş da anlamışki sorunun absürtlüğünü kendini gizleme ihtiyacı duymuş.

• mol pett:D lopet

• 45 yaşına gelmişsin şurda 18 yaşında kızlara hangi ped'i kullanıyorsunuz kızlar diyorsun. Amacın ne acaba. Hayır bebek peydahlasan birinden bebek bezi sorarsın gene normal deriz. İlginçsin.

• sorum her yaş grubunu kapsıyor.ilginç olmaka için de sormadım ayrıca. vardır bir sebebi herhalde.cinslik olsun diye sormadım

• sormana ben karşı değilim de bak böyle işte sordunmu kötülerler sapık damgası yersin

Yükleniyor...