Beyler bayanlar aktardan alınan kil maskelerini deneyenler bir bakabilir mi?

Gizli Üye
normalde dermakilin falan tek kullanımlık maskelerinden alıp kullanıyordum. ama bir paketi 5 lira ve ben öğrenciyim bana biraz fazla geliyor acıkcası. ablam aktardan kil alsana ben kullanıyorum memnunum falan dedi. ben de bide onu deniim dedim. paketi 3 liraya beyaz kil maskesi diye bişey aldım. kilin içinde irili ufaklı taslar vardı eski çay süzekleriyle eledim =D baya ugrastım anlayacagınız. iyi temizliyo gibi ama korkuyorum cok ta güvenemiyorum. alıp kullanıp memnun kalmayan var mı? yüzüme bişey olur mu? kullandıgım maske bu https://i.hizliresim.com/JE6YrB.jpg
Beyler bayanlar aktardan alınan kil maskelerini deneyenler bir bakabilir mi?