En İyi Atıştırmalık Kuruyemiş Hangisidir? En Sevilen Kuruyemiş Hangileridir?

Kuruyemişçide çalışan biri olarak soruyorum: En sevdiğiniz kuruyemiş hangisi? Patron dükkanda olmadığı zamanlarda, bir avuç kaju yerim. En sevdiğim de odur :) Sizin hangisi?
Antep fıstığı- Siirt fıstığı
A seç
Badem
B seç
Çekirdek
C seç
Fındık
D seç
Leblebi
E seç
Kaju
F seç
Diğer (Belirtiniz.)
G seç
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kızım Erkeğim
0 0

En İyi Erkek Görüşleri

  • Her gün çekirdek yiyorum ama kaju deyim de zengin sansınlar (!) :D :D

    ----

    Ciddi cevap vereyim > Yılda bir yerim kuruyemişi.
    Badem ve antep fıstığı favorilerimdir.
    Ama alakam yok yani. Yemem/sormam.

    • Çoğumuzun sevdiği onlar olsa da genelde imkanımız yettiği derece alırız :)

    • Annem karpuz çekirdeği hastası. Başka yemez. Babam ise sadece badem antep fıstığı fındık vs alır eve 2 3 kg. Bitene kadar yerler. Çekirdek falan girmez pek eve. Babam midesine düşkündür. Tatlı ve kuruyemiş konusunda seçicidir. Dedem falan da öyle tabii. Ama ben dediğim gibi yemem.

    • Anneniz nereli? Birçok yerde olmaz ama karpuz çekirdeği güzeldir :)

    • Hepsini Göster
  • keçi boynuzu :D

    • Ahaha :D Alırken dikkat et ama :))

    • çok lazım bu aralar yakıtımız bu, petrol bu petrol mübarek heyytt beeeee :DD

    • Kurtlu satıyorlar dikkatli bakıp al :) Faydası çook :D

    • Hepsini Göster

En İyi Kız Görüşleri

  • kaju güzel lakin çok pahalı.. ya hepside güzel seviyorum.. daha çok çekirdek alıyorum fiyatı daha ucuz olduğundan :) heee seni seniii... en pahalısınıda yiyiyon haaa :) bizede gönder :)

    • Adresi alayım :) Kaju pahalı olabilir ama en pahalısı değil :)

    • hımm en pahalısı kaju değilmi? bademmi pahalı?

    • Antep ve Siirt fıstığı en pahalıları. Badem ile kaju aynı fiyatta :)

    • Hepsini Göster
    • Benim de tercihim o yönde Ikram edebilirim :)

    • Cokta pahalı :D

    • O yüzden ikram ederim diyorum :)

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

849 915
  • kaju ve çam fıstığı favorimdir

  • kajuuuuuu

  • Kaju, badem, çekirdek.

    Birde kurutulmuş meyvelerden ve diğer kuruyemişlerden oluşan karışıklar olur ya, onlara bayılıyorum...

    • "Atom kokteyl" dediğimiz. O gerçekten çok güzel bir şey. Vitamin deposu resmen. Patron yokken gizli gizli yemişliğim var :)

    • Fazla kuruyemiş tüketmiyorum ancak o olunca bayılıyorum (:

    • İşim gereği, günlük olarak "kalite kontrol" yapıyorum. Ama dediğiniz karışımdan haz alarak yiyorum :) İkram edebilirim.

    • Hepsini Göster
  • Kajuuuuğ uğ huu huuuğ 😌

  • kaju :)))

  • Hangisini söylesem diğerine haksızlık etmiş olurum. bence hepsi yerine ve durumuna göre her hali ile muhteşemdir..

  • Tuzlu fıstık ve kaju.. Çok seviyorum.

  • G seçtim. Hepsi :) ama mısırın her çeşidine zaafım vardır ve tabiki fındığa. Bir bardağın içine cola koyar içinede fındık atar hem içer hem fındığı yerim.

    • Atom dediğimiz içecek. Genelde kahvelerde yancıların içtiği ve en pahalı içecektir. Mısır kavurgası verelim size :)

    • Hayat felsefem yemek bulunca ye dir. Ne ikram ederlerse mız mızlanmam yerim :) ama en fazla mısır severim

    • DİLEDİğiniz her çeşit kuruyemiş mevcuttur :)

    • Hepsini Göster
  • kaju, yer fıstığı, ceviz :)

  • Kaju 😂

    • 1 kilo kap gel kolayla iyi gider

  • Kajuuuuuu tabiki 😘

  • fındık -fıstık -badem-

  • Fıstık + Çekirdek = Tuzlu serileri...

    Dipnot : Soruyu açan arkadaş, kınıyorum seni, denir mi bu saatte bunlar :/

    cut.

    • Ne Zaman Soru Soracagımı Sana Sormuyorum cut.

  • Antep fıstığını tek geçerim.

    Bunun dışında fındık, fıstık, kuru üzüm derken ne bulsam yerim. Kuruyemiş kabından babam çıksa yerim. :D

  • Badeem❤

  • kesinlikle kaju. canım çekti şimdi.

  • Badem ve antep fıstığı. Ayy canım çektii

  • Fındık

    Badem

    Tuzlu Fıstık

  • Badem iyidir. . :)

  • Kajuuu :)

    • çoğunluk kaju sevio galiba.. bide yağ oranı az olaydı ;)

    • Ya evet orasi oyle ama tadi cok guzel

    • evet :)

  • Daha Fazla (1744)