Nasıl zayıfladınız neler yaptınız da zayıfladınız. Hem ben hem de zayıflamak lsteyenler bilgilerinizden yararlansın. LUTFEN CİDDİ OLUN. Saygı!!!?

Gizli Üye
Nasıl zayıfladınız neler yaptınız da zayıfladınız. Hem ben hem de zayıflamak lsteyenler bilgilerinizden yararlansın. LUTFEN CİDDİ OLUN. Saygı!!!
Nasıl zayıfladınız neler yaptınız da zayıfladınız. Hem ben hem de zayıflamak lsteyenler bilgilerinizden yararlansın. LUTFEN CİDDİ OLUN. Saygı!!!?