Sigara dumanını ağızdan mı vermek daha zararlı yoksa burundan mı?

Herenus
Burundan vermek hoşuma gidiyor ama hapsuruom :D sizce hangisi daha zararlı
Güncellemeler
+1 yıl
Beynine sapladiklarim hangisi daha zararlı diyorum daha daha. ne bilionuz mu siz türkçe gordunuzmu ilkokul da ikiside zararlı evet biliyorum ama hangisi digerinden daha cok zarar veriyor onu ogrenmek istiyorum
Güncellemeler
+1 yıl
Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz allah aşkına
Sigara dumanını ağızdan mı vermek daha zararlı yoksa burundan mı?