Arkadaşlar İstanbul'da önerebileceğiniz devlet hastanesi ve kardiyoloji uzmanı var mı?

canani86
arkadaşlar babam kroner kalp ve damar hastası.. şuara kalp yetmezliği ve büyümede çıktı kalbinde. suanda özel bir hastanede bakım görmekte. fakat bütçemiz yetmıcek bir yerden sonra devlet hastanesine gitcez öyle gözüküyor.. yardımcı olursanız hastane seçiminde sevinirim.
Arkadaşlar İstanbul'da önerebileceğiniz devlet hastanesi ve kardiyoloji uzmanı var mı?